ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מצא את ההבדלים 

מצא את ההבדלים

 
 
הילה בקמן

יומן מלחמה עיראקי, מדריך הגנה "קצת" אחר, דיאטה משנות השבעים ומה באמת ההבדל בין שבדים, נורבגים ודנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

גברים בארון

 
עם הפצעתו של המושג 'הגבר החדש' אל חיינו, קשים חייהם של הבנים. מצפים מהם להיות רגישים ומתחשבים, לטשטש כל עקבה שוביניסטית. מטרת הרשימה הזאת היא לבוא לקראת אותם שובינסטים לתנטים, ולהבהיר מה גברים באמת רוצים שנשים ידעו, ולא מעזים להגיד. דענה את האויב.
 

יומן מלחמה

 
המידע על המתרחש בעירק שמוצג על מסכינו, מעל גלי האתר ובעיתונות הכתובה, עובר דרך מסנן האינטרסים של בעלי הכוח, ולפיכך משקף תפיסת עולם מובנית ומוטה. סלאם פאקס, תושב בגדד המנהל את יומן הרשת Where is Raed, מספק הצצה מרתקת אל עולמו. באנגלית רהוטה, הוא מתאר את שגרת יומו בצל הסירנות וההפצצות, את הלך הרוח במדינה, מה אנשים אוכלים, מה משודר ומה לא משודר בטלוויזיה העירקית ומה באמת חושב העם העירקי על המשטר של סדאם.
 

שוודי, שוויצרי, מה זה משנה

 
שוודים, שוויצרים, דנים, הולנדים - כולם בולנדינים, אדיבים, גבוהים ולכולם שמות משונים (טוב, כמעט כולם). מאוד מבלבל העסק הזה. האם אתם יכולים להבדיל בין נורדי אחד למשנהו? נסו לבדוק את אם אתם יודעים מה ארץ מוצאם של מפורסמים דוגמת בריגיט נלסון, אורסולה אנדרס ביורן בורג ואינגריד ברגמן, בעזרת החידון הזה.
 
 

דיאטה במנהרת הזמן

 
בזמן שניקה את המרתף של הוריו, נתקל בקלפי המתכונים לשומרי משקל משנת 1974 המטרידים האלה, והחליט ששווה להקדיש להם אתר. אם לשפוט מהתמונות על הקלפים, נראה כי אסטרטגיית ההפחתה במשקל בתקופה הזו, הייתה להניח על השולחן מנות מעוררות בחילה. אחרי הכל, מה נשמע יותר מעורר תיאבון מפודינג מקרל או מג'לי עגבניות מרענן?
 

אם כבר מלחמה, לפחות נחגוג

 
מה יכול לשמש עילה יותר טובה מהמלחמה להשתכרות עד כלות? לא שחלילה יש מה לחגוג, אבל בהחלט יש סיבה מצויינת להגיע למצב של ערפול חושים ושכחה מנומנמת. במשחק השיכורים הבא עושים שימוש בכל הקלישאות וההתרחשויות הרפטטיביות שהניבה המלחמה. כך למשל, בכל פעם שסדאם מכונה רשע על ידי בוש, שנעשה שימוש במילה הסלמה, או בכל פעם שסדאם נעלם או משווה להיטלר, הרביצו עוד שוט או שניים.
 

מייקל ג'קסון הוא טרוריסט

 
הממשל האמריקאי מציג מדריך-רשת לנקיטת אמצעי זהירות והתמודדות במקרה של התקפת טרור. תמונות הממחשה המוצגות באתר ההממשלתי הן מעט מעורפלות וניתן לפענח אותן במגוון אופנים. בדיוק דרך הפרצה הזו נכנס US Department of Laughs, שמציג את הפרשנויות המקוריות שלו להנחיות המצוירות.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by