ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המתקפה החלה גם ברשת 
 
 
מערכת חיים ברשת

סימני חולשה ראשונים בארה"ב ובאנגליה – אתרים ממשלתיים חשובים קורסים בשל נחשול התנועה ברשת לאחר תחילת המתקפה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר אתרים ממשלתיים בארה"ב ובאנגליה נתפסו עם המכנסיים למטה ונפלו לאור נפח התנועה האדיר שהחל ברשת לאחר תחילת המתקפה בעיראק ובשל החששות הכבדים במדינות אלו מפני מתקפות טרור איסלמי.

"חלק מאתרי הממשל החשובים ביותר עומדים בפני בעיות קשות... הממשל לא חווה דבר כזה בעבר", הסביר אריק סיגל, יועץ אינטרנט בכיר בחברת Keynote Systems, אשר מבצעת ניטור ומעקב אחר נפח התנועה ברשת.

"האתר של צבא ארה"ב ממשיך לעבור תקלות חמורות", אמר סיגל. האתר שבימים כתיקונם עולה במספר שניות, עלה אתמול לאחר יותר משמוים שניות, ורק שבעה מתוך עשרה אנשים שניסו לבקר בו, הצליח לעשות כן. הבעיות החלו ביום ב', והן רק הולכות ומחמירות. גולשים דיווחו גם על בעיות חמורות אף יותר בכניסה לאתר הבית של כוחות המארינס.

גם באנגליה, שותפתה של ארה"ב בתקיפה, חצי מהאזרחים המנסים להכנס לאתר המשרד לביטחון פנים, לחלק הנוגע למידע בנושא טרור, לא הצליחו כלל להכניס את האף (של העכבר) פנימה.

להבדיל מהאתרים הממשלתיים, רבים מאתרי החדשות והמידע באירופה וארה"ב דווקא כן התכוננו מראש לפקקי התנועה ברשת, לאחר שחוו בלגנים גדולים במיוחד בימים של ארועים חדשותיים גדולים או בימי הקניות של עונת החגים.

ספקיות האינטרנט באירופה מצפים לגלי התנועה הגדולים בהיסטוריה של הרשת. בהתחשב בכך שרוב האירועים החדשותיים מתרחשים בזמן שאירופה ישנה, הספקים מצפים לכך שרוב הלחץ יתרחש בחלק המוקדם של יום העבודה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by