ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
סלולר 
ניידי המגע החדשים 
 
 HTC Dream, הוא G1    צילום: יח``צ    
סלולר |
 

טלפונים סלולריים בעלי מסך מגע ומכשירים ניידים דמויי iPhone הפכו לטרנד החם של עולם הסלולר. מ-G1 ועד נוקיה טיוב - מהם המכשירים החדשים הלוהטים בתחום?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצים אייפון? גם יצרניות הסלולר. האייפון הכניס את שוק הסלולר העולמי לטירוף מסכי מגע, ותחליפי אייפון מושקים חדשות לבקרים. לפניכם המתחרים הבולטים שהושקו לאחרונה.
 

G1 / HTC Dream

 
החלום החדש של HTC הושק לפני כשבועיים ברשת T-Mobile האמריקנית תחת השם G1. סימן היכר בולט: המכשיר הראשון המבוסס על אנדרואיד, מערכת ההפעלה של גוגל. בעזרתו מקוות T-Mobile, גוגל ו-HTC וגוגל לחזק את אחיזתן בשוק הסלולר.

מאפיינים בולטים: אנדרואיד ואידאולוגיית קוד פתוח, כבר אמרנו? כתוצאה מכך מאפשר המכשיר גישה לאנדרואיד-מרקט וסינכרון עם שירותי גוגל: כתובות, אנשי קשר, לוח שנה וכדומה. מבקרים כבר סיפרו שממשק המשתמש שלו לא חלק וידידותי כמו זה של האייפון. חוץ מזה מזה, תמצאו בו מסך מגע בגודל 3.2 אינץ', מקלדת QWETRY נשלפת רחבה, כדור עקיבה, מצלמת 3.2 מגהפיקסל וזכרון בגודל 192MB. על פי השמועות, תתאפשר החלפה לכרטיס MicroSDHC בגדלים 16 ו-32 ג'יגהבייט. הוא מתחבר לרשתות מדור 3.5, תומך בבלוטות', ב-WiFi, מכיל מצפן אוטומטי, חיישן תנועה ומנווט בעזרת שירות המפות של גוגל. אנחנו\ כמובן, ניצלנו את ההזדמנות לכתבת השוואה בין ה-G1 לאייפון.
מחיר: $179 עם התחייבות לשנתיים, או $399 ללא התחייבות ועם אפשרות לפריצת המכשיר לאחר 90 יום.
זמינות: יושק בארה"ב ב-22 בחודש, מנובמבר ימכר בבריטניה, ובשאר אירופה החל מתחילת 2009.

מפרט
וידאו

 
G1. סנכרון עם שירותי גוגל
 G1. סנכרון עם שירותי גוגל   צילום: יח"צ 
 

Nokia 5800 XpressMusic (טיוב)

Nokia 5800 Xperssmusic
 Nokia 5800 Xperssmusic 
 צילום: יח"צ 
 
הפייט של נוקיה מגיע בדמות הטיוב – מכשיר הממותג כטלפון מוסיקה ויסתנכרן עם שירותי המוסיקה של נוקיה. לא, זה לא טלפון המגע הראשון של הפינית הניידת, אבל אליו מנסה הנוקיה למשוך באזז בימים אלו.

מאפיינים בולטים: מסך מגע בגודל 3.2 אינץ', המגיב להפעלה באצבע או בסטילוס ברעד קל. מצויד במצלמת 3.2 מגהפיקסל, ב-A-GPS מבוסס שירות המפות מונחה הקול של נוקיה. בעל זיכרון פנימי של 81 מגהבייט ואפשרות להרחבת זיכרון בעזרת כרטיס MicroSD של עד 16 ג"ב. תומך בבלוטות' וב-WLAN. בעל מחיצת אנשי קשר ומחיצת מדיה. מבוסס על המהדורה החמישית של מערכת ההפעלה הסלולרית S60.
מחיר: $390 ללא סים
זמינות: החל מהרבעון הרביעי של-2008, תחילה באירופה, אח"כ בארה"ב

מפרט
וידאו

 
 

Blackberry Storm

Blackberry Storm
 Blackberry Storm 
 צילום: יח"צ 
 
הבלאקברי הראשון בעל מסך מגע מוותר על מקלדת ה-QWETRY המסורתית של RIM ומכניס אותה "אל תוך" המסך.

מאפיינים בולטים: מקלדת הבלאקברי המפורסמת מוקרנת על מסך המגע במאונך או במאוזן לפי תנוחת המכשיר. המשתמש יוכל לבחור את גודל הפונט המועדף עליו. זהו מכשיר מדור 3.5 המצויד בזיכרון מובנה בגודל 1 ג'"ב, ויאפשר הגדלת זכרון באמצעות כרטיס MicroSD. לסופה מצלמת 3.2 מ"פ, הוא מצויד ב-GPS מובנה ותומך בשירות המפות של בלאקברי.
זמינות: יושק בקרוב על ידי וודהפון האירופאית ועל ידי ווריזון האמריקנית

מפרט
וידאו: הפרסומת של וודהפון דלפה השבוע לרשת וגרמה לבלוגרי הסלולר לרייר. רוצים עוד? צפו בו ב-360 מעלות.

 

LG KU990 Viewity

האם הוא המלהיב ביותר ברשימה? לא ממש, אבל הוא משווק בארץ כדת וכדין על ידי סלקום ואורנג' וגם זה משהו. חוץ מזה, הוא מצויד במצלמה מכובדת יותר מזו של רבים מתותחי המגע. LG אכן משווקת אותו כטלפון מצלמה ולא כ"אייפון קילר".

מאפיינים בולטים: מכשיר מדור 3.5 בעל מסך מגע בגודל 3 אינץ' המציג 256 אלף צבעים ברזולוציית 240X400. הוא מכיל זיכרון פנימי בנפח 100 מ"ב ואפשרות להרחבת זיכרון באמצעות כרטיס MicroSD. הוא מצויד במצלמת 5 מ"פ בעלת מיקוד אוטומטי, אפשרויות עריכת תמונות ווידאו מתקדמות, מצלמה קדמית לשיחות וידאו ואפשרות לצילום וידאו במהירוית שונות. המכשיר תומך בבלוטות'.
זמינות: משווק בארץ על ידי אורנג' וסלקום.
מחיר: בסלקום: 1440 ש"ח על פני-36 חודשים עם החזר כספי באותו סכום על שיחות בעלות שעולה על-150 ש"ח לחודש. באורנג' יעלה 684-3888 ש"ח בהתאם לחבילה, ראו פירוט.

מפרט: ברשת אורנג', וברשת סלקום.
ובוידאו

 
LG KU990 Viewity
 LG KU990 Viewity   צילום: יח"צ 
 

HTC Touch Diamod

HTC דיאמונד. נטול אנדרואיד
 HTC דיאמונד. נטול אנדרואיד 
 צילום: יח"צ 
 
HTC דיאמונד? דרים? מבולבלים? גם אנחנו. קבלו כמה פרטים על טלפון המגע הוותיק יותר של-HTC.

מאפיינים בולטים: לא, הוא לא מבוסס על אנדרואיד אלא על Windows Mobile 6.1. היהלום הוא מכשיר מדור 3.5 המצויד במסך מגע רוטט בגודל 2.8 אינץ' עם רזולוציית VGA. המאפיין היוצא דופן ביותר שלו הוא תצוגה מסוג TouchFLO™ 3D המאפשרת דפדוף תלת ממדי. המכשיר תומך ב-Wi-Fi, בבלוטות', מצויד ב-GPS ומכיל הכנה ל-AGPS. הוא מצויד במצלמת 3.2 מ"פ עם מיקוד אוטומטי ובזכרון פנימי בנפח 4 ג'"ב.
זמינות: משווק באירופה החל מיוני האחרון. שמועות הבטיחו שיגיע לישראל תוך מספר חודשים, אנחנו עדיין מצפים.
מחיר: 700-1,200$ בחנויות מקוונות שונות

מפרט
וידאו: ראו השוואה הזויה משהו בינו לבין האייפון 3G ולבין הסמסנוג אומניה

 

LG KC910 Renoir

מכשיר נחשק אף יותר של LG, הושק לפני כחודש. נועד לשמש כיורש ה-Viewity וכמתחרה של LG בזירת טלפוני המצלמה המתקדמים

מאפיינים בולטים: הוא מצויד במסך בגודל 3 אינץ' בעל תצוגה ברזולוציית 400X240 פיקסל. יש לו שטח אכסון נשלף בנפח 8 ג'"ב, עם אפשרות להרחבה באמצעות כרטיס microSDHC. האטרקציה הגדולה ביותר שלו היא מצלמת 8 מגהפיקסל בעלת מיקוד אוטומטי וזיהוי פנים שהוגדרה על ידי בלוגרים כ"מהממת". זהו מכשיר מדור 3.5 התומך ב-Wi-Fi ובבלוטות', בעל GPS ופיצ'ר Geo Tapping, המאפשר למשתמש לתייג מידע אודות מיקומים גיאוגראפיים. כפי הנראה פועל על מערכת ההפעלה הסלולרית של LG, מה שהוגדר על ידי מבקרים כ"טעות פטאלית".
זמינות: ישווק החודש בארה"ב ובאירופה
מחיר: עדיין לא פורסם

מפרט
וידאו

 

Samsung Omnia i900

Samsung Omnia i900
 Samsung Omnia i900 
 צילום: יח"צ 
 
מאפיינים בולטים: הוא מצויד במסך מגע בגודל 3.2 אינץ' ברזולוציית 400X240 פיקסל ובמצלמת 5 מגהפיקסל שהוגדרה כ"נאה" על ידי בלוגרים. הוא מגיע עם זיכרון בנפח 8 ג'"ב שניתן להחליף בכרטיס MicroSD בנפח 16 ג'"ב. זהו מכשיר מדור 3.5 התומך ב-Wi-Fi, בבלוטות', ב-GPS המופעל באמצעות ניווט לוויני ובשירות מפות תלת מימדי. מופעל באמצעות Windows Mobile 6.1.
זמינות: הושק בדרום מזרח אסיה ובעוד זמן קצר יושק בשווקים נוספים.
מחיר: תלוי בשוק ובספקית. בסינגפור, למשל, נמכר ב-1098 דולרים סינגפוריים.

מפרט
וידאו

 

רוצים עוד?

● המכשיר הזה של היצרנית הסינית Meizu רק נראה כמו אייפון ● אמבלייז הישראלית מפתחת מכשיר בשם Edelweiis (כן, ממש כמו בצלילי המוסיקה) שיתהדר במסך מגע בגודל 3.5 אינץ'. המכשיר יושק במחצית הראשונה של-2009 ברוסיה, דיווח העיתון הרוסי "קומרסנט" ● LG KP500 עוד לא הכריז על מחיר אבל שואף להיות טלפון מסך המגע הזול ביותר ● סמסונג טוקו הוגדר כדקיק וסקסי ● HTC Touch Dual כמעט הושק בסלקום ● HTC Touch Cruise נתמך על ידי היבואנית המקומית ● גם לסוני אריקסון יש מה להציע ● לסמסונג יש גם פיקסון, שהיינו שמחים לאמץ
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by