ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גוגל קנתה את ישראבלוג? 
 
 מחופש. ישראבלוג   
 
עידו קינן

אחרי רכישת קהילת הבלוגים דוברת האנגלית בלוגר, פונה גוגל לשוק הישראלי. ואולי זו סתם תחפושת?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אמיתי. בלוגר
 אמיתי. בלוגר   
חדשות גדולות בבלוגיה הישראלית: קהילת הבלוגים הישראלית ישראבלוג נרכשה על ידי פיירה לאבז, שעומדת מאחורי בלוגר, קהילת הבלוגים הגדולה ביותר, ונרכשה לאחרונה על ידי גוגל. ישראבלוג אימצה את המראה הכחול-לבן-כתום המוכר של בלוגר, ואף זכתה ללוגו משלה, ה-B של בלוגר בצירוף ה-I של Israblog. אכן, יום חג לבלוגיה הישראלית. בעצם, איזה חג היום?

"כן חברים, זה נכון", כתב בעלי ישראבלוג, יריב חבוט. "כמו שאולי קראתם, חברת האם של בלוגר, פיירה לאבז, רכשה את ישראבלוג. משמעות הדבר היא רק דברים טובים למשתמשי ישראבלוג. לא יתבצעו שינויים בטווח המיידי, חוץ מהעבודה המאומצת שלנו להוסיף שרתים כדי לטפל בעומס שהחדשות הללו הביאו".
 
 
זמן קצר לאחר מכן, השתפן חבוט ופרסם הבהרה: "אוקיי, אז זו רק בדיחה לפורים. זו ישראבלוג שלובשת תחפושת של בלוגר. אם אתם מבלוגר או גוגל, אל תקחו את זה ברצינות, זו רק הדרך שלנו לחגוג את פורים, החג החגיגי שלנו". ובכל זאת, ריספקט לחבוט שיודע לצחוק על עצמו, ובכלל עושה טוב לרשת הישראלית.

קהילות בלוגים הן מטרה נוחה למתיחות, בעיקר בגלל המעורבות והרגשת השייכות של חברי הקהילה, שחזקות יותר בבלוגים מאשר בפורומים או סתם פורטלים. באחד באפריל אשתקד, פרסם אתר הרג'יסטר ידיעה פיקטיבית לפיה AOL-טיים-וורנר רכשה מאתיים מהבלוגים הפופולריים ביותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by