ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פוסט-קסטרו 
 
 המשפחה הגרעינית   
 
מערכת חיים ברשת

מוטורולה וחברת Frog Design פיתחו את אב הטיפוס של המחשוב הלביש. בעוד שנתיים גם אנחנו נוכל לצלם ולצפות בתצוגות במשקפיים, שלנו, לראות את מה שכתבנו על דף מופיע במחשב, ולשמוע באזניות, ולצלם מכפתור המעיל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני רואה משמע אני צרכן
 אני רואה משמע אני צרכן   
חברת העיצוב Frog Design וחברת מוטורלה הציגו בסוף השבוע האחרון את OffSpring, סדרת מכשירים אלקטרוניים לבישים. הסדרה, שנחשפה לראשונה באתר Phone Scoop, כוללת מכשיר מרכזי, משקפיים הכוללים מצלמה, אזניות אלחוטיות ועט דיגיטלי נטול-דיו. כל המכשירים מתקשרים האחד עם השני באמצעות Blue Tooth, ויוצרים מערכת תקשורת ומחשוב אישית.

כרגע מדובר בעיצוב ניסיוני שאינו יותר מרעיון, אך מוטורולה תתחיל בקרוב לבדוק את העיצובים על משתמשים. בתוך שנתיים, כך מבטיחים בחברת התקשורת, יצאו לשוק המוצרים הראשונים מהסדרה המגניבה על פניה.
 
יש להם סוג של ג'וק מוח, כך שמעתי
 יש להם סוג של ג'וק מוח, כך שמעתי   
המכשיר המרכזי, המגיע בגרסה נישאת ובגרסה לבישה (על פרק כף היד) אינו כולל מקלדת, ואמור לעבוד באמצעות טכנולוגיות של זיהוי קול, וכעין ג'ויסטיק לניווט. המכשיר מכיל זיכרון רב לקבצי אודיו ווידאו.

המשקפיים המעוצבות למשעי מכילות מצלמה דיגיטלית, אזניות המחוברות אליה ומיקרופון. המשקפיים משמשות גם כמסך המציג ברזולוציה של 600x800, ועדיין מאפשר למשתמש להישאר בקשר עם העולם שמסביב לו. אם למישהו הסיפור הזה מזכיר את "שליחות קטלנית" ושאר סרטי הסייבורג, אז כזה.
 
 
עוד מכשירים בעלי מקדם מגניבות גבוה נמצאת גם מצלמה הניתנת ללבישה כסיכה על בגד, ממנה יוצא כבל המחבר אותה ללחצן הצילום. ברגע שצילום כלשהו נקלט במצלמה, הוא עובר מיד באופן אלחוטי למכשיר המרכזי, המאחסן אותו. גם עט המסוגל לכתוב על כל משטח, גם בדיו וגם ישירות לתוך המחשב המרכזי, נמצא באמתחת העתידית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by