ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המוות הסלולרי המסריח 
 
 איחס יא מגעיל!   
 
מערכת חיים ברשת

אל תגידו שלא אמרנו לכם שהסלולרים יכולים להרוג – שלושה גברים קנייתים נהרגו במהלך ניסיון הרואי להציל פלצפון שטבע לגברת ענוגה אחת בשירותים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נכון, בדרך כלל מזהירים המומחים כי הסלולרים הורגים אותנו, אבל לאט וממחלות שחברות הסלולר משלמות הרבה כסף כדי שאי אפשר יהיה להוכיח את הקשר אליהן. אולם בעקבות מוות משולש שאירע בקניה בשבוע שעבר, ניתן בהחלט לומר שהסלולרים מהווים סכנה ברורה ומוחשית (במקרים מסוימים).

דורה מואהבלה, סטודנטית קנייתית, שמטה בטעות את הטלפון הסלולרי שלה לתוך מחראה, תוך כדי שענתה לשיחה מאמא טבע, על מנת להציל את המכשיר האובד, הציעה הבחורה פרס כספי בסך 1,000 שילינג (כ-62₪) לכל מי שיציל את המכשיר הסורר. מחירו של המכשיר עומד על 6,000 שילינג, על מנת להבין את גודל הפרס, יש לדעת כי המשכורת היומית של רוב הקנייתים עומדת על פחות מחמישה ש"ח.

המתנדב האמיץ הראשון שניסה להשיב את האבדה היה פטריק לוקנה, טכנאי רדיו בן 30, שרק לאחרונה התחתן. הוא שבר את רצפת בית השימוש ואז השחיל לתוך בור הספיגה סולם. אחרי זמן קצר, לא נשמע יותר צליל מהאיש, ושכנו, קווין וואמבואה, ניגש פנימה לברר מה קרה לחברו.

האיש החליק ונפל אל תוך העיסה, ולא הצליח לצאת ממנה. אדם שלישי, ג'ון סולו, ניסה להציל את השנייים, בעוד שוטר שעמד לידו התבונן ולא עשה דבר, כך מדווח ה-BBC. האיש קרס באמצע הדרך ושכנים הצליחו למשות אותו בחזרה, אך הוא נפטר בדרכו לבית החולים.

אדם רביעי שניסה להיכנס פנימה כדי לנסות להציל את שני חבריו, נחסם על ידי פיטר נג'אנגה, מפקד כוחות המשטרה שכבר הגיעו למקום. "אם הוא היה מצליח להיכנס, היינו מדברים פה על ארבעה מתים. האדים בתוך המחראה כנראה היו רעילים במיוחד בהתחשב בזמן הקצר שלקח להם לנטרל את האנשים."

הטלפון הסלולרי, אגב, לא נמצא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by