ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
Popular Science 
כוח הפלייסטיישן ב-PC 
 
Popular Science |
 
כריסטופר נול, Popular Science

לפטופ של טושיבה המצויד בשבב Cell רב עצמה מזהה תנועות ידיים ופנים בסרטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא חייבים לחפש את השלט רחוק כדי להשהות הקרנה של סרט במחשב Qosmio G55-Q802 של טושיבה: די להחוות בכף היד תנועת "עצור" אוניברסלית.

המחשב הנישא מזהה מיד תנועות ידיים מקובלות בעזרת Cell - שבב המחשב רב העוצמה שמותקן גם בקונסולות פלייסטיישן 3 של סוני. את מרבית הפעולות ב-G55 מבצע מעבד CPU רגיל של אינטל, אך גרסה מיוחדת של שבב Cell מופקדת על משימות מורכבות של עיבוד וידאו, מפרקת אותן ליחידות קטנות ומחלקת אותן בין ארבעה המעבדים של שבב Cell.
 
 
השבב מסייע למחשב גם לסרוק את סרטי הווידאו ולהכין מפתח של כל הפנים שמופיעות בסרט. כך, במקום לקדם את הסרט לפנים או להחזיר אותו לאחור בצורה עיוורת, אפשר לבחור בתמונה ממוזערת של אחד השחקנים שלסצנה בה הוא מופיע מבקשים להגיע.

G55 הוא מחשב PC ראשון שמצויד בשבב Cell, וההיצע של התוכנות המתאימות עדיין דל. מלבד היישומים לזיהוי של תנועות ידיים וחיפוש בסרטים, מצויד המחשב גם בגרסאות Cell מהירות במיוחד של תוכנת המצגות PowerPoint של מיקרוסופט ותוכנת Ulead לעריכת וידאו של קורל.
 

עוד בגיליון: הספורטאי המושלם

רוצים לקרוא על הכל הפיתוחים הטכנולוגיים הכי חמים בתחום הספורט? תוכלו למצוא זאת בגיליון המלא של Popular Science ישראל. אתר nana10 מציע לכם מנוי היכרות ל-Popular Science ישראל במחיר מיוחד. לחצו כאן לפרטים.

עוד כתבות של Popular Science
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by