ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אנגליה ממשיכה לרדוף אחר הפדודפילים 
 
 
מערכת חיים ברשת

כוחות המשטרה הבריטים ממשיכים במרדף אחר עברייני המין המחליפים חומר פדופילי ברשת – השבוע נעצרו עוד 43 חשודים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה הבריטית מסרה אמש (ה') על מעצרם של ארבעים ושלושה גברים, החשודים כי הורידו והפיצו באמצעות רשת האינטרנט תמונות וחומר פורנוגרפי המכיל ניצול ילדים. הגברים חשודים כי גלשו לאתרי פורנוגרפיית ילדים בתשלום, שם ביצעו סחר חליפין של התמונות האמורות, מסר דובר המשטרה.

המעצרים נעשו במהלך יום רביעי, כאשר למעלה מ-350 שוטרים פשטו עם שחר על בתיהם של החשודים ברחבי העיר לונדון. "כמויות גדולות של ציוד מחשבים נתפס והוחרם והחשודים נלקחו לתשאול בתחנות המשטרה ברחבי הבירה" מסר הדובר.

חלק מהמעצרים נערכו בהקשר למבצע "Ore", חקירה ארוכת טווח הנערכת באנגליה בנושא הפדופיליה באינטרנט. המבצע הנ"ל מבוסס בחלקו על מידע מודיעיני שסופק לאנגליה על ידי הרשויות בארה"ב, שמסרה רשימה של למעלה מ-7,000 גברים בריטים החשודים כי השתמשו בכרטיס האשראי שלהם כדי להיכנס לאתרים המכילים חומר פדופילי.

החקירה הובילה ליותר מ-1,300 מעצרים בבריטניה, ביניהם מעצרו המתוקשר של גיטריסט להקת "The Who", פיט טאונסנד בחודש ינואר. בארה"ב לעומת זאת, נתקלה החקירה בנושא במכשול חוקי מסוים, לאחר שהתברר כי סוכני FBI שיקרו בביהמ"ש על מנת להוציא צווי מעצר לחשודים בהחזקת חומר פדופילי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by