ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
חדשות 
הקומיקס של גוגל ב-1501$ 
 
  צילום: גוגל    
חדשות |
 
אור הירשאוגה, TheMarker

שבועיים לאחר השקת הדפדפן כרום, חוברת הקומיקס שליוותה את ההשקה, הפכה לפריט אספנים שנמכר במכירות פומביות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסגרת ההשקה של הדפדפן כרום, גוגל שיגרה חוברת קומיקס המסבירה על מאפייני הדפדפן החדש למספר בלוגרים טכנולוגיים נבחרים. החוברת, שצוירה בידי אמן הקומיקס סקוט מקלאוד, הודפסה בעותקים בודדים בלבד שנשלחו לבלוגרים הטכנולוגיים הבכירים ברחבי העולם, ביניהם הבלוגר הגרמני פיליפ ליהמן שהיה הראשון שהודיעה על השקתו הצפויה של הדפדפן.
 
 
באופן מפתיע, כשבוע לאחר ההשקה הופיעה אחת החוברות במסגרת מכירה באיביי, ונמכרה לבסוף, עבור 454.99 דולר אוסטרליים ($365, אם להמיר לשער האמריקאי). בלוג הטכנולוגיה טקרנץ', המנוהל על ידי מייקל ארינגטון, קיבל לידיו שני עותקים מן החוברת הנדירה וכעת הוא מציע אחד מהם במכירה פומבית. תג המחיר - 1501$. את הכסף שיתקבל מן המכירה יתרום הבלוג לאתר DonorsChoose, המתמחה בתרומות לרכישת צורכי לימוד.

עם זאת, ביחס לחוברות שנועדה לאספנים, הקומיקס של גוגל לא נחשב ליקר - החוברת הראשונה של הסדרה Action Comics מיוני 1938, שהציגה לראשונה את סופרמן, נחשבת לחוברת הקומיקס היקרה בעולם. החוברת, שנוצרה על ידי ג'רי סיגל וג'ו שוסטר, צפויה להמכר על פי ההערכות, בסכום הקרוב למיליון וחצי דולר, זאת בהנחה שתיהיה במצב פיזי מצוין.
 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by