ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הווינדוס הבאה היא גן-עדן לגיימרים 
 
 
אסף גנדלר, גיימר

מאחורי שם הקוד "לונגהורן" מסתתרת מערכת הפעלה בעלת תמיכה חסרת תקדים במשחקי מחשב, תיקון באגים אוטומטי, ואפילו קו ג'וסטיקים חדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דין לסטר, ראש חטיבת המשחקים והגרפיקה של מיקרוסופט, חשף היום בראיון מיוחד לאתר 'גיימספוט' את תוכניותיה של חברת הענק לגבי משחקים במחשב האישי, תוכניות שעתידות לשנות את פני תעשיית המשחקים כולה.

על פי לסטר, מערכת ההפעלה הבאה של מיקרוסופט אשר צפויה לצאת לחנויות במהלך שנת 2005, תכלול תמיכה חסרת תקדים במשחקי המחשב, מתוך מטרה להפוך אותם לנוחים ופשוטים יותר לשימוש. מערכת הפעלה זו, הנקראת 'לונגהורן', תכלול תמיכה במשחק רשת פשוט יותר כנגד שחקנים אחרים, היכולת להפעיל משחקים ישירות מכונן הדיסקים ללא צורך בהתקנתם לדיסק הקשיח ואפשרויות נוספות שיהפכו את משחקי המחשב לפשוטים ומצליחים יותר.

כמו כן, מתכוונת מיקרוסופט להשיק קו ג'ויסטיקים אחיד אשר יגובש תוך שיתוף פעולה עם יצרניות ג'ויסטיקים מובילות אחרות ברחבי העולם. המטרה היא לקבוע תקן אחד למספר הכפתורים ומיקומם בכל ג'ויסטיק שיימכר למחשב האישי, על מנת לאפשר משחק נוח יותר במאות הכותרים שיומרו מדי שנה מקונסולות המשחק למחשב האישי.

תקן אחיד נוסף עליו עובדת מיקרוסופט קשור לדרישות המערכת. משחקי המחשב יותאמו בעתיד לרמות שונות של דרישות חומרה, אשר יקבעו על ידי מיקרוסופט בשיתוף יצרניות חומרה ברחבי העולם. כך, במידה ומערכת ההפעלה שלכם תקבע כי מחשבכם הוא ב'רמה אחד', תדעו כי הוא יריץ באופן אופטימלי משחקים שעל אריזתם מצויינת תמיכה באותה רמת חומרה.

כמו כן הכריזו במיקרוסופט מלחמה על ה'באגים' שתוקפים באופן תדיר את משחקי המחשב. מערכת ה'לונגהורן' תכלול עדכון אוטומטי של משחקי המחשב ב'טלאים' ובתיקונים האחרונים, שיופצו על ידי חברות פיתוח משחקי המחשב באופן סדיר.

על פי ההערכות, מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט תכלול ממשק גרפי תלת מימדי חדיש. המיקוד של מערכת ה'לונגהורן' בתחום המשחקים, מציג כיוון חדש של החברה: לאחר שנתיים של השקה אינטנסיבית בקונסולת האקס בוקס ומשחקי הוידאו, החליטו בכירי חברת מיקרוסופט שהגיע הזמן לפרוייקט המשחקים במחשב האישי, פרוייקט אליו הקצו ביל גייטס וסטיב באלמר 200 מתכנתים שונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by