ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מפסיקים לעשן 

מפסיקים לעשן

 
 
הילה בקמן

איך תופסים גבר בבר? איך מבעירים אש בעזרת קרח? איך נראה ראש סרוק? ואיך אומרים ביפנית חבל על הזמן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוף הדרך ביפנית

 
שפה היא דבר חי ודינמי שמתעדכן כל הזמן. ככל שתרבות מתפתחת וטרנדים חדשים תופסים את מקומם של אלה שהתמצו, כך גדל קצב המילים הרעננות שנכנסות לשימוש. אמנם, שיחונים מצויים יכולים להקל על קשיי התמצאות במדינה זרה, אבל מה לגבי כל אותן מילים עדכניות הנעדרות מהם? Cool Slang, שמכיל ביטויי סלנג באנגלית, צרפתית, גרמנית, יפנית, נורבגית, טורקית ובעוד המון שפות, כאן כדי להשלים את החסר.
 

סרט(ו)ן

 
מעשנים? אולי אחרי שתראו את הסרטון הזה, יצא לכם החשק. הנשק שלו הוא לא הטפה וגם לא נתונים סטיסטים מפחידים, אלא הומור מהול ברשעות, שמוציא את המעשנים, איך לומר, לא נבונים במיוחד. אם אתם לא מעשנים ובא לכם להציק קצת לחבריכם המכורים, שלחו להם את זה. מי יודע, אולי זה מה שיגרום להם להפסיק.
 

כל ההתחלות קשות

 
רווקות טריות ורווקות ותיקות שטרם הפנימו את כללי המשחק הבין-מיני, יכולות להיעזר ב-BarBitches.com, מדריך כללי התנהגות בברים ובמקומות מפגש אחרים, שמבטיח להיות התנ"ך של כל מי שלא יודעת איך להזמין משקה, לשדר עניין לזר אטרקטיבי, להבין מתי כדאי ומתי לא כדאי לעשות את הצעד הראשון, לסמן בנימוס חוסר עניין, ואיך ליצור קשר מהתחלה עד הסוף.
 
 

קרח לוהט

 
מים ואש - שילוב לא אפשרי, בפעם האחרונה שבדקתי. שלא תבינו לא נכון, החוק הזה עדיין תקף, עולם כמנהגו נוהג. לעומת זאת, האם ידעתם (את האמת!), שמים יכולים לא רק לחנוק אש, אלא גם לחולל אותה? אם אתם רוצים ללמוד איך מחוללים נס שכזה, זה המקום לגלות.
 

תנו קו

 
משחק רשת בו צריך לתאר בשרבוטים מילה או משפט, ולנחש את משמעות השרבוטים של המתחרים. לכל אחד מוקצב זמן נתון כדי לצייר או לנחש את המילה, ולהיעזר ברמזים שהשרת מנדב. לאחר עשרה סיבובים, השחקן עם מספר הנקודות הגדול ביותר, יוכרז כמנצח, וסיבוב חדש מתחיל.
 

סריקת ראש

 
אם תהיתם איך נראה ראש סרוק, תהו נו מור. headscan מציע לכם לשוטט בגלריה מאלפת של פנים סרוקות מכל קצוות תבל, ולהוריד לדסקטופ שלכם חלק מהתוצאות היותר מוצלחות. אם יש ברשותכם סורק ואתם מעוניינים להנציח את דיוקנכם בצורה מקורית ולהתהדר בו, הצמידו גם אתם את פניכם לסורק, עצמו את העיניים, לחצו על הכפתור ושלחו את התוצאה. על מפת העולם, במקום בו נמצאת ישראל, תתווסף נקודה שתציין אתכם, ואם יש לכם אתר, גם הלינק אליו יצורף.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by