ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המק האחרון בכוויית  
 
 יחי מבצע דזרט שיק   
 
מערכת חיים ברשת

מייג'ור ג'ון ויד הוא האיש היחיד בקרב הכוחות האמריקנים המתכוננים למלחמה בעיראק שנושא עליו את המחשב הנכון. למה הוא צריך את זה? הוא לא מוכן לחשוף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשמייג'ור ג'ון וויד מדיוויזית החי"ר השלישית שולף את הטיטאניום G4 שלו ומתחיל להקליד, פתאום צצים להם הסקרנים. ולא, זה לא שהחומר הסודי שרץ במחשב של וויד מעניין אותם כל-כך. זה פשוט שהמק שלו הוא היחיד בקרב כל הכוחות האמריקניים שמתכוננים למלחמה מול עיראק, לפי הסיפור שמביא אתר Wired.

וויד ניסה בהתחלה את הלאפטופ המוקשח הסטנדרטי של פנאסוניק, אבל זה לא עבד כמו שצריך. העבודה השושואיסטית שלו כוללת עבודה מול לוויינים, והפנאסוניק האט את תהליך עיבוד הנותנים. "חיי אדם מונחים כאן על הכף", אמר וויד, "אז ככל שאוכל לעשות דברים בדיוק ומהירות גדולים יותר, טוב יותר. המק הופך את העבודה הזו לפשוטה, מהירה ויעילה".

וויד מילא בקשה מיוחדת כדי לקבל את הצעצוע שלו. וגם אז הוא נאלץ לשוב ולהסביר את הצורך, עד שקברניטי הרכש של הדיוויזיה הסכימו לחרוג ממנהגם ולקנות מחשב שגם עובד כמו שצריך. אגב, למרות שהמק שלו לא מוקשח כמו עמיתיו, הרי שוויד טרם נתקל בתקלה הראשונה שלו.

אז יש רק מק אחד במדבר כולו? לא בדיוק. יש רק מק צבאי אחד במדבר כולו, אבל מסביב לכוחות הצבאיים רוחשים העיתונאים, ואלה מביאים איתם עשרות ומאות מקים, שמשמשים אותם לעריכת וידאו, עריכת תמונות, ושאר ירקות שרק המק יכול לבצע ככה, באמצע שומקום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by