ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נועם גת אלוף אירופה 
 
 
אסף גנדלר, גיימר

נועם גת, נער ישראלי בן 16, הוא המנצח באליפות אירופה במשחק הלחימה 'טקן 4', שנערכה הערב בלונדון. נועם: "שיחקתי באופן גמיש לחלוטין והצלחתי להפתיע את כל האחרים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבוקר הסתיימה אליפות אירופה בלונדון, בה התחרה נועם גת כנגד תשעה עשר שחקנים אחרים מכל מדינות אירופה. בדרכו להישג המדהים, חסר התקדים בתולדות קהילת משחקי המחשב והוידאו הישראלית, ניצח נועם יריבים מהולנד ומדנמרק. בגמר האליפות, שיחק נועם כנגד יריב איטלקי איכותי, ניצח וזכה בתואר היוקרתי.

יש לציין כי בנוסף לכבוד הגדול שנפל בחלקו, זכה הערב נועם בפרסים רבים, הבולט שבהם פרס כספי של 5,000 יורו. תפסנו את נועם בלונדון לשיחה קצרה מספר דקות בלבד לאחר הזכיה, רגע לפני שהספיק לספר אפילו להוריו...

שלום נועם וברכות על הזכיה!
"תודה. היה ממש כיף. הגיעו לטורניר עשרים המתחרים הטובים ביותר באירופה: בלטו במיוחד המתחרים המצוינים מאיטליה, הולנד, דנמרק, אנגליה וישראל כמובן..."

תאר לנו את הדרך לניצחון בגמר. מי היה היריב הקשה ביותר?
"'קשה לי מאוד לענות על השאלה הזו, כל הקרבות שלי היו קשים מאוד. התחרתי ברבע הגמר נגד יריב הולנדי, בחצי הגמר נגד יריב מדנמרק ובגמר הגדול נגד האיטלקי".

עם איזה דמות התחרת? מה היתה הטקטיקה שהובילה לניצחון?
"התחרתי עם כריסטי כמובן, הדמות הקבועה שלי בטקן 4. היתרון הגדול שלי במהלך התחרות היה דווקא העובדה שלא השתמשתי בתרגיל אחד קבוע - בניגוד לשאר המתחרים, שהשתמשו כולם בטריק אחד -שניים, שיחקתי באופן גמיש לחלוטין והצלחתי להפתיע את כל האחרים".

תאר לנו את הגמר נגד היריב האיטלקי.
"אני כמובן שיחקתי עם כריסטי, בעוד שהאיטלקי בחר דווקא את ג'ין. אני מתורגל מאוד בקרבות כריסטי נגד ג'ין, בזכות הקרבות התכופים שלי נגד חברי ניר גרוסמן. אפשר להגיד שבמידה מסויימת אני חייב לו את הניצחון..."

מה היה הפרס בו זכית?
"בוא נראה... חמשת אלפים יורו, פלפון של אריקסון, מכונת ארקייד של טקן 4 וחלוק טקן".

משהו אחרון למסור לחברים בישראל?
"תודה על כל הברכות בפורום. אני אנסה להגיע לאינטרנט קפה בלונדון ולהגיב ולספר מכאן על הטורניר. עם זאת אני אוכל להגיב מכאן רק באנגלית. תודה לכולם!"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by