ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אדוני ליצן? אדוני יעזוב את המקום 
 
 עוגה בפנים זה מצחיק (אתר dive.to/cream)   
 
מערכת חיים ברשת

פועל, קפיטליסט ואי-מייל יושבים ברכבת... נשמע כמו עוד בדיחה מפגרת? – עובד בלגי שפוטר לאחר ששלח בדיחה במייל, הוחזר לעבודה לאחר שכל חבריו יצאו להפגין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לכל הסוציאליסטים לשעבר שהרימו ידיים לנוכח העולם התאגידי בו אנו חיים, הנה ההוכחה שלא אבדה התקווה לחלוטין. עובד בלגי אשר פוטר ממקום העבודה, לאחר ששלח בדיחות באי-מייל, הוחזר לעבודה, לאחר שבמפגן סולידריות יוצא דופן, 1,680 מעמיתיו לעבודה יצאו להפגין את תמיכתם בג'וקר המפוטר.

האיש, עובד חברת הפלדה הבלגית "Bekaert", שלח במייל תמונות, אותן ריטש במחשב, שהציגו את ראשיהם של שלושה מחבריו לעבודה, כשהם מודבקים על תמונות עירום של הומר ומארג' סימפסון. לרוע מזלו התגלגלו התמונות (כדרכן של מהתלות מייל) אל הידיים הלא נכונות: מנהל חברת הפלדה ראה את הדבר ופיטר את האיש בו במקום.

בתגובה החליטו כל 1,680 העובדים בחברה לארגן יום מחאה ויצאו להפגין תמיכה באיש שכל חטאו היה ששלח אי-מיילים לעשרים מחבריו בעבודה.

מזכיר איגוד העובדים, ג'ון דה'ברואר, אמר: "מדובר בשערורייה, עונש שכזה אינו פרופורציוני כלל לבדיחה מסוג זה. אפילו שלושת האנשים שהוא צחק עליהם, הוסיפו את שמם לרשימת התמיכה שקראה להחזרתו של האיש לעבודה".

החברה, לנוכח מופע הסולידריות הנדיר, התקפלה והביעה את הסכמתה להחזיר את האיש לעבודה. העונש שיוטל עליו הוא השעיה בת שבוע, שלאחריה הוא יחזור למשרד. יש לקוות כי בפעם הבאה שהוא (או כל עובד אחר לצורך העניין), יחליט לשלוח בדיחות במייל, יהיה לו השכל לנסות להצפין את מקור הבדיחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by