ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רואים למיקרוסופט ת'ווינדוס החדש 
 
 
מערכת חיים ברשת

לונגהורן, מערכת ההפעלה הבאה של מיקרוסופט "דלפה" לרשת, וטובי בנינו חקרו ובדקו מה תביא לנו המיקרוסופט למחשב בשנה הקרובה, נרצה או לא נרצה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הטקס הקבוע, בו גרסת בטא של אחת ממערכות ההפעלה שמיקרוסופט עובדת עליה מודלפת לרשת, הגיע שוב אלינו. בהתחלה מודלפות רק התמונות, ואז מגיעה המערכת עצמה. כרגיל, המסתורין האופף את ההדלפה גורם לך לחשוב שהמדליף החשאי (איך בכלל "מדליפים" מערכת הפעלה שלמה?) הוא בכלל איזה ג'ינג'י אחד עם משקפיים ומוניטין מפוקפק, שרוצה להשוויץ בצעצוע החדש שלו. זה לא שיש לו מתחרים בשוק, הרי.

כרגיל גם מדובר במערכת שכרגע מסתתרת תחת שם קוד מסתורי. הפעם, על פי הכתבה של CNET, מדובר ב"Longhorn", היורשת של WinXP, שמסתובבת ברשת, ונותנת לנו להבין איזה סוג של מסך כחול ילווה את לילותינו בשנים הקרובות. הפלא החדש שעומד בבסיסה של לונגהורן הוא שם קוד אחר, Yukon, שהיא שיטת ניהול הקבצים שתחליף את ה-FAT32 הישנה, הטובה והמוגבלת.

החלפת השיטה סוף סוף תביא לכך שתיקיות המחשב שלנו יהיו יותר מאיזו גרסה נכה של הרשת. סוף סוף נוכל לשמור את קבצי המדיה שלנו תחת כמה קטיגוריות, ומנוע החיפוש הפנימי של המחשב יעבוד לא פחות טוב מגוגל על הרשת כולה. הגיעה השעה באמת שנוכל למצוא משהו בכל הבלגאן ההולך וגדל הזה.

וזו הבשורה הגדולה, בעצם. כל השאר, היציבות המעט משופרת, הניסיונות ליצור מערכת הפעלה מאובטחת יותר, האחדת המערכת עם מערכות ההפעלה של ה-Tablet PC והמדיה סנטר ונגן המדיה המשופרר, הם דובדבנים על העוגה הזו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by