ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מי מזייף את אודטה? 
 
 לא לוקחים טיפים מספר בלי רשות של אודטה!   
 
אורן הוברמן

אתר ישראלי מציע את ספרה המלא של אודטה דנין (שוורץ) להורדה בחינם. אודטה: עבריינות לשמה. אדאג לסגירת האתר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממש גניבה. מתוך האתר
 ממש גניבה. מתוך האתר   
אתר ישראלי חדש הממוקם על שרתי-החינם גאוסיטיז, מציע את ספרה המלא של אודטה דנין, "הפטנטים של אודטה", להורדה ללא-תשלום מהרשת, כקובץ HTML או כמסמך וורד.

ההעתק-הפיראטי מתחיל, למרבה החוצפה, בתמצות של דברי הפתיחה של אודטה מתוך הספר, והנושאים של הספר מסודרים בטבלאות ומחולקים על פי קטגוריות.

הספר עצמו, בהוצאת מודן, עולה בחנויות כשמונים שקלים ונחשב לפופולארי. מיותר לציין, שהפצת הספר באופן פיראטי עלול לפגוע במכירות הספר, ומלבד זאת נחשב לפגיעה ברורה בזכויות יוצרים, עבירה אשר עונשה בחוק עומד על כשלוש שנות מאסר.
 
 
בראיון לחיים ברשת אמרה אודטה כי היא מתכוונת לבדוק את העניין לעומק ולפעול בהתאם: "אני מתבססת על הדברים שעורך הדין שלי אמר לי, משום שאני אישית לא גולשת באינטרנט – זאת עבירה פלילית, מגישים על דבר כזה תלונה במשטרה והחוק מטפל בזה ביד חזקה כפי שמטפל בגנב. זה בדיוק כמו שמישהו נכנס לך הביתה וגונב לך רהיטים".

כששאלנו את דנין האם יש בדבר גם מן המחמאה, ענתה כי "קשה לי מאוד להיות מוחמאת. אני לא צריכה מחמאות מהסוג הזה. זה שוד לכל דבר ואני מתכוונת לפעול בנידון".

אפילו במשפט הידוע "לא משנה מה כותבים עליך, כל עוד מאייתים את שמך נכון", לא יכולה אודטה להתנחם: בכתובת האתר יש טעות באיות שמה. "אני לא מאמינה במשפט הזה", אמרה דנין, "אחרי שאדם זוכה להערכה מקצועית רבה, הוא בטח שלא צריך סוג כזה של פרסום".
 

והעתיד? מעריב

אודטה דנין (שוורץ) כתבה במשך שנים רבות טור קבוע במוסף "7 ימים" של ידיעות אחרונות, והוציאה מספר ספרים, כולם זכו להצלחה מסחרית. לפני כשבועיים הופסקה עבודתה בידיעות אחרונות, והשבוע חתמה על הסכם לפיו תחל לכתוב את הטור במוסף "סופשבוע" של מעריב. בנוסף, מגישה דנין את תוכנית הבוקר של ערוץ 10. לשאלתנו בנושא המעבר מידיעות למעריב – ענתה דנין שאינה מעוניינת לפרט, אולם ציינה שסיימה את יחסיה עם ידיעות ברוח טובה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by