ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אמזון נכנסת לעסקי הדומיינים? 
 
 
מערכת חיים ברשת

חנות האון-ליין הענקית אמאזון השיגה ייפוי כוח למכור גם דומיינים – בפעם הבאה שאתם מחפשים מתנה מקורית, קנו לסבתא דומיין ליומולדת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת אמאזון שוקלת להרחיב את הבסטה און-ליין, ובנוסף למכירת ספרים, מוזיקה, סרטים, מכשיר חשמל וכיו"ב, היא עשויה להתחיל בקרוב למכור גם שמות דומיינים. כך מדווח מגזין PCWorld.

ענקית מכירות האון-ליין הצטיידה בייפוי כוח המאציל את סמכותה כרשמית דומיינים, כך מסר ביום ב' דובר מטעם ICANN, הגוף הרשמי לקביעת שמות ומספרים באינטרנט. ייפוי הכוח מתיר לאמאזון לרשום דומיינים הנגמרים בסיומות com, org, biz, info, ו-net.

החברה כך מסתבר, השיגה את ייפוי הכוח עוד בתחילת חודש דצמבר האחרון, אך לא עשתה עמו דבר עדיין, מסר הדובר. לאמאזון יש עתה חוזה לתקופה של חמש שנים למכירת דומיינים לגופים פרטיים ועסקיים, אך לא ברור עדיין מה בכוונתם לעשות עם זה.

אך זה לחלוטין בלתי סביר שהחברה לא תעשה דבר עם ייפוי הכוח, בהתחשב בכך שאף אחד לא העניק לה אותו בגלל העיניים היפות של המנכ"ל. ייפוי הכוח עלה לחברה $70,000 ועוד חצי מיליון דולר לביטוח אחריות.

הדובר אמר כי אמאזון צריכה עוד להגיש תוכנית עסקית על מנת להשיג את האצלת הסמכויות הסופית, אך עדיין לא הוגשו תוכניות ספציפיות כיצד היא עומדת להציע למכירה את הדומיינים.

מאמאזון עצמה לא מיהרו להגיב לידיעה עד למועד הופעתה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by