ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המשחק האלים בעולם מתקרב לחנויות  
 
 
מערכת חיים ברשת

Postal 2, המאפשר למשחק בו לטבוח, לבתר, לשרוף ולעשות כמעט הכל לכל אחד, מגיע בקרוב כדי לעצבן את הנודניקים הגדולים ולרגש את הנודניקים הקטנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המתחרה החדש על התואר "המשחק האלים ביותר אי פעם" עומד לצאת אל השווקים בקרוב. מדובר ב-Postal 2, משחק המשך למופרעון הארקיידי משנת 1997, שמקווה להביא למפתחיו כמה גרושים, נישא על גל האלימות הגרפית החדש שבא בעקבות סדרת GTA המצליחה.

באתר גיימר מספקים כמה הצצות אל הקרביים של המפלץ התורן. כמו בקודמו, גם הפעם מדובר בעובד דואר שמאבד את זה וטובח בחפים מפשע. בדרכו לביצוע מטלות ביתיות פשוטות נתקל גיבור המשחק בהפגנה סוערת הנערכת מול משרדי חברת Running With Scissors, מפתחת המשחק, בעלמה הרוכשת מנת קראק, ושאר קטעים שנועדו כמו לעשות דווקא לשמרני אמריקה והעולם.

אפשר יהיה להרוג את גארי קולמן ("ארנולד" מ"על טעם ועל ריח"), אפשר יהיה להרוג נשים וגברים חפים ומפשע. ניתן יהיה גם לא, אבל אז איפה הכיף? ולכן סביר להניח שרוב הגיימרים יבחרו שכן להצית אנשים, להשתמש בחתול כמשתיק קול ולזרוק ראש של פרה על דמויות אחרות. בין הדמויות המקורבנות אפשר למצוא אנשי עסקים, אנשי טאליבאן, הומואים וגיימרים שמנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by