ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משחק הפעולה של החיזבאללה הושלם 
 
 
אסף גנדלר, גיימר

Special Force, משחק התעמולה החדש של ארגון החיזבאללה, נשלח השבוע לחנויות לבנון. (ויש גם סרטון וידאו להנאת הציונים)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Special Force, משחק הפעולה החדש של ארגון החיזבאללה, הושלם, וזמין כעת לרכישה בחנויות מובחרות ברחבי לבנון. הודעה זו פורסמה אתמול באתר המשחק הרשמי של הארגון.

על פי האתר, משחק פעולה זה פותח על ידי זרוע המודיעין של החיזבאללה, מתוך כוונה לעודד את המוטיבציה של בני הנוער בלבנון להילחם ב'אויב הציוני'. עלילת המשחק מבוססת על התקופה בה שהו צה"ל וצד"ל בדרום לבנון ותשלח את השחקן למגוון משימות בהן יילחם בחיילים ישראלים.

בין משימות אלו ניתן למצוא אימונים כלוחמי חיזבאללה צעירים, תקיפת מטרות צד"ל ומוצבי צה"ל, הנחת מארבים לשיירות צה"ליות, תקיפת טנקי מרכבה ועוד. בנוסף, יעמדו ברשות השחקן מגוון נשקים בהם משתמש כיום החיזבאללה, נשקים כגון רובי קלצ'ניקוב, סכינים ורובי צלפים.

יוצרי Special Force מציינים כי על מנת ליצור את שלבי המשחק, נעזרו בסרטוני ווידאו של ארגון החיזבאללה אשר תיארו קרבות כנגד חיילי צה"ל. בנוסף נעזרו מתכנתי הארגון במפות צה"ליות ובתצלומי המוצבים אשר ננטשו על ידי צה"ל בעת יציאתו מרצועת הביטחון, ב- ב-24 במאי 2000.

המשחק צפוי להופיע במהלך השבועות הקרובים במדינות ערביות נוספות. יש לציין כי משחקי שנאה קודמים מסוג זה, בהם משחק הפעולה הפלשתיני Underash, זכו בעבר בסוריה ובמדינות ערביות אחרות להצלחה רבה.

מפתחי המשחק השאירו כמה תופינים ברשת. כאן תוכלו לצפות בסרטון מהמשחק בו מפוצצים השיעים העליזים טנק מרכבה. וכאן תוכלו להקשיב לפסקול המשחק, מבוצע על ידי להקת אל-ישרא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by