ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חשיפה: כל הפרטים שלכם נמצאים ברשת 
 
 כותב שורות אלה במאגר (הפרטים המלאים טושטשו)   
 
עידו קינן

מאגר נתונים מפורט על אזרחי המדינה זמין באינטרנט. מאפשר חיפוש לפי פרמטרים רבים, בהם שם, ת"ז, טלפון וכתובת. משרד הפנים: הנושא בבדיקת קצין הבטחון של המשרד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפרמטרים לחיפוש. מתוך האתר
 הפרמטרים לחיפוש. מתוך האתר   
מאגר מידע על אזרחי מדינת ישראל זמין באתר אינטרנט, ומאפשר חיפוש לפי פרמטרים רבים. מאגר מידע המכיל פרטים אלה חייב ברישום אצל רשמת מאגרי המידע, והעלאתו לאינטרנט מהווה עבירה על חוק הגנת הפרטיות (על כן לא נחשוף את כתובתו). האתר נחשף על ידי הגולשת לימור פיפמן.

מאגר המידע מכיל את הפרטים הבאים על האזרחים: מספר ת"ז, שם מלא, תאריך לידה, שמות ההורים, כתובת מדויקת ומספר טלפון. ניתן לחפש לפי כל אחד מהפרמטרים הללו, או כמה מהם יחד, ותוצאות החיפוש מציגות את כל הפרמטרים על האזרח שאותר.

גורם במשרד הפנים שבחן את האתר העריך על סמך המידע הקיים בו, כי לא מדובר במרשם האוכלוסין (אשר לא מכיל, למשל, מספרי טלפון), אלא במאגר בוחרים אשר נמסר למפלגות לפני כל מערכת בחירות (יצויין כי פעילי המפלגות מקבלים את המאגר על פי חוק, תוך התחייבות לא להפיצו או לשכפלו). עם זאת, ייתכן שמדובר במרשם האוכלוסין, שהוצלב עם מאגר מידע נוסף.

ממשרד הפנים נמסר ל"חיים ברשת": "האתר הועבר לקב"ט. הנושא ייבדק על ידי המשרד." ממשרד רשמת מאגרי המידע לא התקבלה תגובה עד לעליית כתבה זו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by