ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתרי השבוע: פליטות הפה של המפורסמים 

אתרי השבוע: פליטות הפה של המפורסמים

 
 
הילה בקמן

למה לא הכי כיף להיות דוגמן לשלטי אזהרה, מדוע צריכים המפורסמים לשים לב לשטויות שהם פולטים וגם כמה משחקי ג'אווה בשביל הכיף

 
 
 
 
 
 
 
 
 

זהירות, מפגרים

 
האם מסכת ההשפלות והייסורים שהוא עובר, שווה את המטרה? – להגן על מישהו שאינו מבין שאם הוא עומד מספיק זמן מתחת לשער של מגרש חנייה, בסופו של דבר, הוא יפגע בראשו? האיש הקווי שמדגמן לאותם שלטי אזהרה, שואל את אותה שאלה, ומסביר, תוך כדי הצגה של שלטי אזהרה שונים בכיכובו, למה העבודה שלו היא מהגרועות והמיותרות בעולם.
 

מלחמת אור באור

 
אתר נוסף על חייהם הנסתרים מהעין של האנשים הקטנים שעושים סדר בחיינו.
לכאורה הם עובדים בתיאום זה עם זה - כהשאחד מפסיק להוריק, השני מאדים, וההיפך. אך מסתבר שמה שנראה כשיתוף פעולה מלא והרמוני, אינו אלא אחיזת עיניים. כפי שתווכחו לראות כאן, ניגוד האינטרסים של האנשים הקטנים ברמזורי מעברי החצייה, גורם לאיש האדום לבצע באיש הירוק מעשים שפלים שהשתיקה יפה להם.
 

המשחקים הקטנים בעולם

 
מי אמר שכדי שכדי שמשחק יהיה מהנה הוא צריך לכלול גרפיקה מרשימה ומרחב תלת מימדי? אוסף זה של משחקי ג'אווה סקריפט, אינם דורשים יכולת התמצאות במרחב או כושר מוטורי מפותח. כל המשחקים מתנהלים בתוך ברים צרים, ובתוכם סימני פיסוק המשמשים כאסטרואידים ולוחמי אסטרואידים, אותיות שרצות נגד השעון, וסימנים גרפיים שהם מאכלים שמשמחים או מבעסים את הקיבה של האוכל המאושר.
לחצו על העכבר כדי להתחיל, ומכאן, מקש הרווח ואצבע אחת או שתיים מתפקדות, הוא כל מה שישמש אתכם כדי להגיע לתוצאות הכי טובות.
 
 

ביל הדביל

 
לביל יש שתי אהבות גדולות - הוא אוהב לעשות פרצופים ואוהב להצטלם. מזגו את השתיים וקבלו את Billhilly.com, האתר שמציג את אלף הפרצופים של ביל - כשהוא שקוע במחשבות עמוקות, כשהוא מנסה להיזכר בשמו, כשהוא נכון להתפוצץ, כשהוא מסוכן לעצמו ולסביבה וכו', מלווים בהסברים שמשלימים את התמונות המטרידות.
 

Celebrity Rants

 
קשים הם חיי הסלבז. מוצא פיהם חייב להיות מדוד ושקול, כי כל פליטה או דבר הבל שיוצא מפיהם, הוא מטעמיהם הטריים של הרכילאים וצרכני הרכילות.
Celebrity Rants הוא מאגר גלויות-רשת מונפשות, המכילות קבצי אודיו של דברים שערורייתיים שנאמרו על ידי סלבז. בין השאר, תמצאו כאן את בריטני יורדת על הקהל ששומע אותה מאחורי הקלעים, את אוזי אוסבורן מספר על הפרשנות המקורית שלו לפעילות פיזית, את פרנק סינטרה מוציא קיטונות על מעריץ נלהב שפולש לבמה שלו, ואת מייק טייסון משתף את העיתונאים במה שהוא באמת חושב עליהם.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by