ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך מקטינים את הגירעון ב-eBay 
 
 טוב שהם לא מוכרים לנו גם את הידיים   
 
מערכת חיים ברשת

מדינת קליפורניה החליטה למכור את הפריטים ה"מסוכנים" שהיא מחרימה בשדות התעופה שלה. היא עושה כסף, הקונים קונים, וקורבנות המדיניות הזו - שילכו לחפש, כמובן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נוסעים שחלפו בשדות תעופה בקליפורניה, ונשאו בכליהם פריטים שאנשי שדה התעופה חשבו אותם למסוכנים, יתפלאו למצוא אותם עומדים למכירה פומבית ב-eBay, כך מדווח ה-SFGate. מדינת קליפורניה, שהשיקה את תוכנית המכירות הפומבית, הניבה ממנה מעל ל-16 אלף דולר מאז הוחל בה בנובמבר האחרון.

5,364 אולרים, 350 קילו של מספריים, 594 חולצי פקקים ו-309 כלים רב תכליתיים כבר נמכרו. גם פריטים מתבקשים פחות מצאו את עצמם ברשת ומשם לקונים: מסורים חשמליים, גרזנים, מוטות לתליית וילונות ושרביט צועדות של ילדה קטנה.

קליפורניה החלה בתוכנית משהתברר לה כי כמות הפריטים המוחרמים גדולה מדי, והיא לא תוכל להשיב אותם לבעליהם. "אנחנו משיבים את הפריטים שניתן להשתמש בהם שוב לידי האנשים", אמר רוב דיינן, דובר התוכנית, "באיביי זה יותר שוויוני. זה פותח את המכירה לעולם".

עם הניסיון הנצבר מהמכירות לומדים עובדי המדינה מה הציבור רוצה, וממיינים את הפריטים בהתאם. בכתבה לא נמסר אם גם הידע השיווקי הנצבר משפיע גם על תהליך ההחרמה עצמו.

קליפורניה מוכרת מזה כמה שנים פריטים באיביי, כמו למשל מוצרי אלקטרוניקה שנתפסו בפשיטות משטרה.

אז כולם מרוצים? חוץ ממי שמחרימים לו, כנראה. "הרעיון הזה מגוחך", אמר ברנרד וורמגור, שטס דרך שדה התעופה של אוקלנד, ואנשי המכס החרימו את הפצירה שנתן לאשתו לפני 40 שנה. "זה לא שייך להם. הם לקחו את זה, אבל זה לא אומר שאני מוותר על הבעלות על זה", אמר, "אני לא רוצה להגיד שהם גנבים, אבל ככה זה מריח".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by