ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף הס(א)גה? 
 
 קשיים, קשיים, אבל משחקים הם יודעים לעשות שם   
 
מערכת חיים ברשת

שמועות עקשניות טוענות שחברת משחקי הוידאו היפנית תציע את עצמה למכירה לכל המרבה במחיר. מיקרוסופט ו-EA כבר בודקות כיצד לממן את העסקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת משחקי הוידאו היפנית סגה, זו שאחראית לכמות לא מבוטלת של רגעי אושר (או אפילפסיה) בילדותם של בני ה-20 פלוס של ימינו, עלולה לעבור בזמן הקרוב לידיים אמריקניות, כך מדווח ה-Wall Street Journal של אסיה. על פי העיתון, גם מיקרוסופט וגם חברת EA כבר מרחפות מעל הגופה העתידית.

בשנים האחרונות נמצאת סגה בקשיים כלכליים אדירים. הכישלון המוחלט של קונסולת המשחקים דרימקאסט בתחרות מול פלייסטיישן של סוני הביאה את החברה לשקול מיזוג עם יצרנית מכונות המשחקים Sammy, אבל בקרב הנהלת החברה קיימת התנגדות חריפה למהלך הזה.

לכן אולי דווקא אביר רווי מזומנים על סוס מניות הוא מה שהחברה צריכה כדי להמשיך ולהחזיק בנתח השוק שלה ביפן, ואף לצמוח. מיקרוסופט תשמח להניח את ידיה על נתח השוק הזה, ו-EA תשמח להיפטר ממתחרה עיקשת בתחום פיתוח המשחקים. העיתון האסייתי מדווח כי מיקרוסופט פנתה באחרונה לבנק השקעות, כדי לבדוק אפשרות של מימון רכישה שכזו.

השמועות על הרכישה המתרגשת לבוא (וזו אינה הפעם הראשונה ששמועות כאלה מופיעות), גרמה לעלייה של למעלה מ-13 אחוזים במניות של סגה בבורסה של טוקיו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by