ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: תתנהגו יפה או שניקח לכם את הדומיין 
 
 כולם להתפזר, אין פה מה לראות! (מהאתר)   
 
מערכת חיים ברשת

ככה יעשה לאיש שהרגיז את התאגידימים – אתר ששימש כתנ"ך הוירטואלי עבור שודדי המשחקים, הוחרם ע"י משרד המשפטים האמריקאי וישמש כאתר תעמולה אנטי-פיראטית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד המשפטים האמריקאי השתלט על כתובת אתר האינטרנט ISOnews, אתר שהיה התנ"ך האלקטרוני לכל מעתיקי התוכנה באשר הם, והוא מתכוון להפוך את האתר לארכיון של תעמולה אנטי-פיראטית. השינוי המפליג במדיניות האתר נובעת כתוצאה ממכירת צ'יפים לפלייסטיישן, דבר העומד בסתירה לחוק ה-DMCA הידוע לשימצה.

דיוויד רוקי, בן 22 מוירג'יניה, מסר את הדומיין, iSONews.com כחלק מעסקת טיעון, לאחר שהודה באשמת "קשירת קשר ליבוא, הפצת ומכירת אמצעי הערמה, הידועים כשבבי מודיפיקציה (מוד) תוך כדי הפרה של חוק המילניום לזכויות יוצרים דיגיטליות". כך נמסר באתר הרג'יסטר.

רוקי הבריח בצורה בלתי חוקית 450 שבבי אניגמה לפלייסטיישן מבריטניה ואז מכר אותם באתר בכ-$28,000. עבור פשעו זה, עשוי היה רוקי לחטוף קנס על סך חצי מיליון דולר ועד חמש עשרה שנות מאסר בפועל, מה שנראה קצת מוגזם מדי עבור הילדון שכולה רצה לעשות כמה גרושים מהצד. הטעות הגדולה שלו הייתה כנראה העובדה שהוא פרסם את העניין בקרב קהילת הגונבות (WareZ).

בהודעת משרד המשפטים נמסר: "דיוויד רוקי פיתח אתר פומבי שפנה באופן ספציפי לקהילת הפיראטים המחתרתית. הוא ניסה לעשות רווחים ע"י שיווק אמצעי רמייה לקהילה הזו, בידיעה שהם ישתמשו בהם על מנת לשחק במשחקים פיראטים".

במספר מדינות, שבבי מוד הם חוקיים, וברבות אחרות הם לא. השבבים הללו מאפשרים בעצם לעקוף את מערכות ההגנה וההגדרות האזוריות שבקונסולה. מה שאומר שהמשתמש יכול לשחק במשחקים מגובים, שלרוב הנם עותקים לאו דווקא חוקיים, ובמשחקים מיובאים – דבר שיצרני החומרה לא מעונינים שיקרה, כי זה מחרבן להם את מועדי ההפצה ואת הבדלי המחירים, עליהם הם כה מקפידים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by