ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גבעת הקפיטול אינה עונה 
 
 המחאה (הוירטואלית) כבר כאן   
 
מערכת חיים ברשת

כל מי שניסה אמש להשיג את בוש, צ'ייני או אחד מחברי הסנאט, נאלץ לחכות הרבה זמן לתשובה – מצעד המחאה הוירטואלי הראשון הפיל את כל המרכזיות של הסנאט והבית הלבן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל קווי הטלפון והפקס של גבעת הקפיטול בוושינגטון נכבשו במשך רובו של יום אתמול (ד') לאחר שמאות אלפי מפגינים המוחים כנגד שאיפות המלחמה של הממשל שיגרו את מחאתם ואת דעתם לסנאט ולממשל של בוש, בכל הנוגע לחיכוך בעיראק.

במה שתואר כמצעד המחאה הוירטואלי הראשון בהיסטוריה של וושינגטון, סתמו מפגינים מכל רחבי ארה"ב את מרכזיות הסנאט והבית הלבן בשורה של אלפי שיחות טלפון, פקסים ואי מיילים מתואמים מראש.

המארגנים של האירוע, קבוצה הנקראת "ניצחון ללא מלחמה" (Win Without War), מעריכים כי כחצי מיליון אנשים ניסו ליצור קשר בצורה אלקטרונית עם גורמים רשמיים בוושינגטון. "אנחנו די המומים מההיענות שהייתה לעניין" אמר תום אנדרוז, המנהל הארצי של הקבוצה. "כרגע חזרתי מהקפיטול, הטלפונים לא מפסיקים לצלצל בכל משרד אפשרי בסנאט".

הרעיון, לדברי אנדרוז, היה לגרום לכך שבכל משרד יצלצל הטלפון פעם בדקה. אך הקמפיין הצליח מעל ומעבר למצופה.

במשך רוב היום, שיחות אשר היו מגיעות לאזור המרכזייה של וושינגטון זכו למענה האוטומטי "כל הקווים עמוסים". ממערכת wired נמסר כי כל ניסיונותיה במשך היום להשיג משרד כלשהו בסנאט, נכשלו, למרות ניסיונות חוזרים ונשנים.

דובר חברת ווריזון, ספקית הטלפונים הגדולה באזור וושינגטון, אישר כי נפח השיחות היה כבד מהרגיל אך סירב למסור מספרים מדויקים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by