ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטרנט זהב פורשת מ-msn 

אינטרנט זהב פורשת מ-msn

 
 
מחשבים נענע 10

השותפות בין מיקרוסופט ישראל לאינטרנט זהב בפורטל msn ישראל תסתיים באוקטובר. מיקרוסופט תמשיך להפעיל את האתר באופן עצמאי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשיכים בלי אינטרנט זהב (מתוך דף הבית של msn ישראל)
 ממשיכים בלי אינטרנט זהב (מתוך דף הבית של msn ישראל)   
לאחר שמונה שנות פעילות, נוטשת "אינטרנט זהב" את חלקה בהפעלת הפורטל msn ישראל, הנמצא בבעלות משותפת שלה ושל מיקרוסופט ישראל. שתי החברות הגיעו היום להסכם, לפיו תפעיל מיקרוסופט את הפורטל באופן עצמאי החל מאוקטובר 2008, כפי שהדבר נעשה במרבית המדינות בהן פועלת גרסה מקומית של האתר. כיום מחזיקה אינטרנט זהב, באמצעות חברת הבת "סמייל מדיה", ב-50.1% מהבעלות באתר, כאשר ומיקרוסופט מחזיקה ב-49.9 האחוזים הנותרים.

בעקבות המהלך הודיע מנכ"ל החברה שרגא מור על התפטרותו, וישנן הערכות כי שליש מעובדי החברה עלולים לאבד את מקום עבודתם בתקופה הקרובה. עם זאת, מיקרוסופט מנסה להציג חזות אופטימית, ומצהירה כי "החברות דנות בתנאי המעבר ובאפשרות לשיתוף פעולה בעתיד. פורטל msn.co.il ימשיך לפעול לאורך כל תקופת המעבר ושני הצדדים פועלים יחד כדי לתמוך בעובדים, במפרסמים ובמשתמשים בתקופת הביניים האמורה".
 
 
בשנת 2007 הסתכמה הפעילות של MSN ישראל בפחות מ-3 אחוזים מסך כל ההכנסות של אינטרנט זהב. מנכ"ל החברה אלי הולצמן אמר היום כי "שמחנו לשתף פעולה עם מיקרוסופט בהקמת MSN ישראל במהלך שמונה השנים האחרונות", והוסיף כי "נוכח השינוי באסטרטגיות המקוונות של החברות, הוסכם בינינו כי מן ההיגיון שמיקרוסופט תפעיל את msn.co.il באופן עצמאי. אנו סבורים כי זהו מהלך נכון לשתי החברות ואנו צופים כי תהיה לו השפעה חיובית על התוצאות של שתי החברות".

"בשנים האחרונות הרחיבה קבוצת אינטרנט זהב את פעילותה במידה משמעותית במגוון רחב של תחומי תקשורת וכתוצאה מכך, מערך MSN שלנו בישראל מייצג כעת רק חלק קטן מסך כל ההכנסות של הקבוצה. משום כך החלטנו לאחרונה לשנות מסלול ולחפש כיווני צמיחה חלופיים", סיכם הולצמן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by