ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אמא, יש אי-מייל בגן עדן? 
 
 
מערכת חיים ברשת

מתגעגעים לחבר יקר שהלך לעולמו? חייבת לומר לבעלך שנפטר את המילה האחרונה? – אתר אמריקאי מאפשר לכם עתה להעביר מסרים למתים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קריקטוריסט אמריקאי החליט לגשר בין העולמות והקים אתר בו הוא מאפשר לכל המעונין לשלוח מברקים לאלו שכבר אינם בין החיים. פול קינסלה העלה לאחרונה את האתר AfterLifeTelegrams על מנת לשפר את הקשר בין החיים למתים וכדי להימנע מכל מיני גורמים מפוקפקים המתיימרים לשמש כמדיומים.

קינסלה מציע לגולשים לשלוח אליו את המילים האחרונות שהם מעונינים לשלוח אל המתים (במחיר צנוע של חמישה דולרים למילה, מינימום חמש מילים). הוא מתחייב להעביר את המסר אל אנשים הסובלים ממחלה סופנית, אשר משננים בעל-פה את המסר ולוקחים אותו עמם לחיים שאחרי המוות.

קינסלה מתחייב גם על כך כי המסר יגיע ממש בקרוב: לכל אחד מהשליחים יש פחות משנה אחת לחיות, והם עוברים בדיקות דקדקניות המוודאות כי המסר נשמר בפרוטרוט בזיכרונם. ברגע שנושא המסר הולך לעולמו, מועבר הסכום אותו קיבל, בהתאם לרצונו של השליח, לקרובי משפחתו, כתרומה לצדקה או לכיסוי הוצאות רפואיות.

קינסלה מודה כי הוא אינו נותן אחריות לכך שהמסר יועבר בסופו של דבר. "למעשה, איש אינו יודע מה קורה אחרי שמישהו מת. וכיוון שאיננו יכולים להבטיח את העברת המסרים, לקוחותינו משלמים אך ורק עבור נסיון העברת המסר ולא עבור המשלוח עצמו".

נשמע לכם מספיק מעניין? ישנם רק מספר תנאים אותם צריך למלא: המת אליו אתם שולחים את המסר צריך להיות מת למעלה משלושים יום והוא צריך לדעת אנגלית, שכן זו השפה היחידה בה ניתן להעביר את המסר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by