ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אל תמשוך בגזר 

אל תמשוך בגזר

 
 
עידו קינן

גזר מוטנטי שהועמד למכירה באיביי הפך לתופעת פולחן רשת. האם זה קשור לעובדה שהוא נראה כמו ואגינה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא פטריה ואגינלית, גזר. הגירסה הנשית
 לא פטריה ואגינלית, גזר. הגירסה הנשית   
תעודה של טיל הפטריוט הראשון ששוגר מישראל מוצעת למכירה באיביי, וההצעה הגבוהה ביותר עומדת על חמישים דולר. לא פחות מ-16 אלף דולר הוצעו עבור פריט אחר, שחשיבותו ההיסטורית והאספנית אינה פחותה, ואולי אף עולה, על זו של המזכרת מהסיבוב הקודם של מלחמת המפרץ: גזר עם כוּס.
 
זו לא גזרת, זה אדון. הגירסה הזכרית
 זו לא גזרת, זה אדון. הגירסה הזכרית   
מדובר בגזר שהטבע חנן אותו בחריץ מפואר, שהזכיר לקוטף את איבר המין הנשי הענוג. האיש העמיד את הגזר למכירה באיביי, שם כתב (בלי לבזבז יותר מדי סימני פיסוק): "הגזר הזה לגמרי מוזר חפרתי אותו בשבוע שעבר לא האמנתי למראה עיני גזר עם ואגינה. היא באורך של כשישה אינצ'ים. אני מאמין שזה גודל טבעי. זעזעו את חבריכם ושכניכם עם הגזר הזה".

בתור אתר המכירות הפומביות הגדול והמפורסם באולם, איביי מספק לא מעט סיפורים על מכירות ביזאריות (בין הפריטים שאנשים ניסו למכור בו: כליה, נשמה, אמא). ישנם הרבה גולשים עם יותר מדי זמן פנוי, שחורשים את האתר ומוצאים את הפריטים הללו, אם כי לפעמים מתעורר החשד הבלתי-מבוסס-עובדתית, שאנשי איביי בעצמם מאתרים את הפריטים הללו ומדליפים זאת לפורומים, לרשימות התפוצה ולאתרי החדשות, כדי לזכות בעוד קצת יחסי ציבור חינם. גם גזרים עם רמיזות מיניות אינם חדשים לאנושות, וכמוהם גם יחסי מין המערבים פירות וירקות פאליים (עיינו ערך ד"ר רות ו"אמריקן פאי").
 
עם כוס, בלי כוס. הציורים של פאונד
 עם כוס, בלי כוס. הציורים של פאונד   
אבל הגזר הוואגינלי פרש כנפיים (כנפונים?) וקיבל חיים עצמאיים של פולחן-רשת. באתר CafeShops מוצעות למכירה חולצות עם תמונה של הגזר וכיתוב: "אבא ואמא ראו את גזר הוואגינה וכל מה שקיבלתי זה החולצה המחורבנת הזאת". האמנית קלי פאונד, שמעידה על עצמה שהיא "מציירת תופעות איביי", ציירה את הגזר והעמידה אותו למכירה באיביי. "מספר ימים לאחר מכן, איביי סגרו את כל מכירות הגזר עם הוואגינה כי הן היו מוכוונות סקס", היא מספרת באתרה. "בתגובה ציירתי גזר בלי ואגינה, אבל איביי סגרו גם את המכירה שלו". כעת היא מוכרת את הציורים באתר.
 
 
 
אל תטרחו לחפש את הגזר עם הכוס באיביי: אנשי האתר הסירו אותו, כאמור. מצד שני, הם השאירו מכירה של גזר עם זין, מה שמעלה חשש לאפליה על רקע מגדרי (אבל המכירה נסגרה ב-16.50 דולר, מה שמחזק את החשד שפאלוס הוא דבר פחות נחשק). אגב, בעוד הוואגינה משתרעת על שישה אינצ'ים, הזין מגיע רק לכ-2.5 אינצ'ים. אם הגודל באמת לא קובע, אולי יש מצב לשידוך?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by