ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אויב הציבור מספר אחת 
 
 מורידים את הזבל און ליין   
 
מערכת חיים ברשת

אתם וודאי הורגלתם לחשוב כי אוסאמה בן לאדן או סדאם חוסיין הם האויב הגדול, מה פתאום?! – הספאם, כך לפי AOL, הוא הסכנה הגדולה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית האינטרנט האמריקאית, חברת AOL, החליטה שנמאס לה מערימות הזבל שהיא צריכה להוריד כל יום (מהרשת), ובמסגרת החלטה זו, נערכים עתה בחברה למבצע בעיטות עכוזים נמרץ כדי להלחם בתופעת הספאם.

במכתב המוני (שאם חברה אחרת הייתה שולחת אותו, היה נקרא ספאם) ששלחה החברה לאחוזים ניכרים מקרב 27 מיליון לקוחותיה, הסבירה AOL את השלבים בהם היא נוקטת על מנת לצמצם את תמסורות האי-מייל המסחרי הבלתי רצויות.

במייל נרשם כי טכנולוגיית הסינון האנטי-ספאמית בה משתמשת החברה חוסמת למעלה מ-780 מיליון חתיכות של זבל אלקטרוני מדי יום – ממוצע של 22 ספאמים חסומים עבור כל חשבון ליום.

והיא גם הזהירה ספאמרים כי היא לא תנוח עד שתצליח במאבקה למגר את הספאם.

ג'ון מילר, מנכ"ל ויו"ר AOL אמר: "הספאם הזה יצא לי כבר מכל החורים, כמו גם לכל אחד מקהל המנויים שלנו".

"כחבר בקהילה, וכהורה, גם אני מוצא עצמי זועם לנוכח גאות הספאמים שעקפה זה מכבר את כמות הדואר הלגיטימי שאני רוצה לקבל."

"אנו הכרזנו על הספאם כעל אויב הציבור מספר אחד של השירות שלנו. ולכן AOL מקדישה עצמה במספר חזיתות על מנת לצמצם את מספר הספאמים שלקוחותינו מקבלים, ולמצוא דרכים אגרסיביות וחדשניות יותר כדי לעצור את הספאמרים".

בשנה שעברה זכתה AOL בשבעה מיליון דולר פיצויי נזיקין, לאחר שהיא טענה כי לקוחותיה "הופצצו" עם ספאמים פורנוגרפיים. ענקית האינטרנט השתמשה בקביעת ביהמ"ש כדי להזהיר ספאמרים כי יש בכוונתה להיכנס במלוא הכוח בכל מי שיציף את לקוחותיה עם דואר בלתי רצוי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by