ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשו פרצוף 

תעשו פרצוף

 
 
הילה בקמן

איך לעשות טריקים עם הגוף, איזה רעש עושים ג'וקים, ואיזה טקס מתחרה באוסקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עושים טריקים עם הגוף

 
אנחנו חיים בתוכו, אבל לא לגמרי מודעים לו. דומה שאת כל שימושי הגוף כבר גילינו ואת כל התחושות בו, כבר חקרנו. Science Hobbyist מציע לכם לחקור עוד קצת גופכם, ולהתנסות בתחושות שטרם חוויתם ובשימושים שלא חשבתם שיש לו. מה צריך לעשות כדי שקצות אצבעותיכם ירגישו כמו גומי? איך פוזלים עם עין אחת? למה כדאי לשקשק את הראש אחורה וקדימה בפראות מול אורות ניאון? תשובות לשאלות אלה ועוד המון טריקים מוזרים, כאן.
 

הג'וק שוב באורז?

 
תמיד רציתם לדעת מהו אותו רחש מוזר שנשמע מכיוון ארון האיחסון במטבח שלכם, או אם הצרצור שלא מניח לכם לישון מקורו בצרצר או בחגב? אם כן, בעזרת מאגר קבצי אודיו זה, המכיל סאונדים של מגוון חרקים (אשר בחלק מהמקרים באים במגע עם דברים שונים) תוכלו לקבל מושג על מקור הרחש.
 

תגיד, 'תה אידיוט?

 
מבחן בעל קצת יותר משלושים שאלות שיקבע אחת ולתמיד – כמה טיפשים אתם? השאלות במבחן לקוחות ממגוון תחומים והתשובות, למען האמת, די ברורות. בסופו של המבחן תדעו אם אתם מאוד טיפשים, טיפשים באופן ממוצע או אפילו (ישמור האל) לא טיפשים בכלל. בהצלחה!
 
 

פולשים למרחב

 
האתר Space Invadors מציג את קיבעונו האמנותי המקסים של אמן פריזאי. כמחווה למשחק האטארי הישן 'ספייס אינביידורז', שותל האמן אריחים עם דמותם של החייזרים האלקטרוניים, במגוון ערים גדולות בעולם - על גשרים, קירות בתים, מדרכות, מזרקות, פרטי לבוש ואיפה לא. הפולשים החלליים הם מגוונים ומקסימים והשילוב שלהם בנוף האורבני מאלף. לחיצה על כל פולש תעביר אתכם לפולש הבא.
 

איזה אוסקר?

 
The Alties 2003 נועד להוות אלטרנטיבה לטקס פרסי האוסקר ולתת כבוד לסרטים ראויים שההמולה השיווקית שעוררה תעשיית הקולנוע ההוליוודית, האפילה עליהם. אתם מתבקשים לבחור את הסרטים האהובים עליכם בקטגוריות שלא הורגלתם להם עד כה, כגון הסרט הכי מעורר השראה, הסרט הפוליטי הטוב ביותר, הסרט המדכא הכי טוב ועוד.
 

פחות זה יותר

 
האם אתם יכולים לסכם את עצמכם בחמישה קווים? אתר זה מזמין אתכם לשרבט פורטרטים עצמיים באמצעות חמישה קווים בלבד, ולשלוח את התוצאה. קו, לצורך העניין, מתחיל ברגע שהנחתם את המכחול (או כלי הכתיבה), ונגמר מרגע שהרמתם אותו. מגבלת החמישה קווים משאירה בידיכם שתי אפשרויות - האחת היא לחשוב טוב ולתכנן את הדיוקן, והשנייה היא, לא לחשוב בכלל ופשוט לתת לדיוקן להתהוות. השיטה האחרונה מניבה, לדברי יוזמי הרעיון, את התוצאות הכי טובות.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by