ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הנה הרב, אבל איפה הכבוד? 
 
 
רויטרס

רב ניו-יורקי מואשם כי ניהל רומן סייברסקס לוהט עם קטינה – האיש נעצר כשהגיע לפגישה המיועדת עם הילדה "קייטי", שהתגלתה כבלש סמוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רב אורתודוקסי המכהן כמנהל מועצת הרבנים של העיר ניו-יורק נעצר ביום שישי האחרון בעקבות האשמות שניהל רומן סייברסקס וקבע פגישה למימוש הרומן האלקטרוני, עם "קטינה בת 13" שהיתה בסופו של דבר בלש משטרתי. אם יורשע הרב במעשים, הוא עלול להשלח לתקופת מאסר של עד ארבע שנים.

ישראל קסטנבאום, בן 54 מהיילנד פארק שניו ג'רזי, מואשם כי שידל והאיץ במי שהוא האמין שהיא ילדה בת 13 בשם "קייטי", להיפגש עימו בבית קפה מקומי, לאחר סדרה של שיחות בתוכנות מסרים מיידיים. כך עולה מכתב האישום שהוגש לבית המשפט הפלילי במנהטן.

התביעה יידעה את השופט ביום שישי כי סוכן סמוי של המשטרה התחזה לילדה הצעירה, וכינה עצמו "קייטי", הוא זה שבעצם שניהל את השיחות עם הרב בחדר צ'טים הקרוי "I Love Older Men" (אני אוהבת גברים מבוגרים).

המשטרה איתרה תיק יד, אותו הביא קסטנבאום לפגישתו עם הילדה בבית הקפה, אשר הכיל מספר קונדומים וכן אביזרים מיניים נוספים.

בחיפוש שנערך במחשבים שביתו ובמשרדו של קסטנבאום נמצאו תמונות פורנוגרפיות בכיכובם של ילדים, ושלל ראיות על כך כי היה בקשר באמצעות האי-מייל עם ילדה צעירה נוספת, מסר התובע.

קסטנבאום הואשם בעשרה אישומים של ניסיונות לסכן את שלומו ורווחתו של קטין ובעוד חמישה אישומים של שליחת חומר פורנוגרפי לקטין. קסטנבאום עצמו כפר באשמה, ועורך דינו מסר כי הוא לא ניסה לשדל קטינה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by