ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ידענו שזה ייגמר בבכי 
 
 
מערכת חיים ברשת

דיפלומט ניגרי נרצח בשבוע שעבר בפראג על ידי אזרח צ'כי אשר נפל קורבן לאחת מאותן תרמיות הידועות בשם "העוקץ הניגרי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תחבולת העוקץ הניגרי הידועה לשימצה, עמדה מאחורי רציחתו של דיפלומט ניגרי אשר שירת בשגרירות ארצו ברפובליקה הצ'כית. מיכאל לקרה וואייד בן החמישים, הקונסול הניגרי ברפובליקה הצ'כית, נורה למוות ביום רביעי שעבר ע"י אזרח צ'כי בן 72 ששמו לא הותר לפרסום, בתחומי השגרירות הניגרית בבירה פראג.

לדברי המשטרה החשוד ברצח נפל קורבן למזימת העוקץ הניגרי, תעשיית מרמה המשגשגת ברחבי העולם דרך רשת האינטרנט. הנוכלים שמאחוריה מצליחים לסחוט כספים מקורבנותיהם ע"י הבטחות שווא לפיצוי עבור השתתפותם בהעברות כספים בינלאומיות. כפי שדווח במגזין wired.

על פי דיווח העיתונות בניגריה וצ'כיה, חשבון הבנק של המתנקש רוקן לחלוטים לאחר שנתן את פרטיו לאדם שהזדהה בפניו כפקיד נניגרי בכיר. עדיין לא ברור אם הקשר עם המתנקש נעשה באי-מייל או בדרך אחרת. מקרי מרמה אלו נעשו בעבר בדואר רגיל, ועם הזמן התקדמו לדואר האלקטרוני.

לפי העיתונות הניגרית, החשוד הגיע לשגרירות וטען כי יש לו פגישת עסקים במקום. האיש הופנה לקונסול וואייד. לאחר מספר דקות נשמעו במקום צעקות רמות וקולות ירייה. פקיד הקבלה שבא לברר את העניין נורה אף הוא אך הצליח לברוח ולהזעיק את כוחות האבטחה, שעיכבו את החשוד עד לבוא המשטרה.

היומון הניגרי "This Day" דיווח כי היורה הגיע במהלך השנה האחרונה פעמים רבות לשגרירות בנסיונות להשיב לעצמו את הכסף שאיבד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by