ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הסלולר העברי הראשון 
 
 M6 מימין, M5 משמאל   
 
מערכת חיים ברשת

"גלובס": חברת Alphacell תשיק בחודשים הקרובים מכשיר סלולרי ישראלי. הדרך להתחרות בענקיות כגון נוקיה: מכשיר גמיש וניתן לתכנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Alphacell הישראלית תשיק בחודשים הקרובים את M5, הטלפון הסלולרי הראשון מתוצרת ישראלית, כך מדווח עיתון "גלובס". המכשיר החדש יעבוד על רשתות GSM ו-GPRS, יהיה בעל מסך צבעוני, מצלמות סטילס ווידאו דיגיטליות, ויכולות להורדת קבצי מדיה.

אבנר מור, מנכ"ל החברה, אמר בראיון לכתב העיתון כי "אלפאסל אולי עוד תהיה נוקיה הישראלית. גם נוקיה באה ממדינה של שישה מיליון תושבים".

המודל העסקי של אלפאסל מתבסס על גמישותו היחסית של המכשיר. באמצעותו תוכלנה ספקיות שירותי הסלולר להתאים את המכשיר שהן מוכרות לקהלים שונים. "היום יש למפעיל שתי אפשרויות. הוא יכול ללכת לנוקיה או לכל ספק גדול אחר ולקבל מכשיר עם אפס גמישות לשינויים ולחיות עם זה, או ללכת לטייוואן, לשלם חמישה מיליון דולר, לחכות שנה וחצי ולקבל מכשיר בהתאמה מלאה. אלה שתי הקצוות של הסקאלה. אנחנו נמצאים באמצע".

להערכתו של מור, המוצר של החברה ייחודי, והטכנולוגיות שבידיה מעניקות לה יתרון של ארבע שנים על יצרניות הסלולרים הגדולות. את ארבע השנים הללו תצטרך החברה לנצל על מנת להשיג נתח שוק שיאפשר לה לעמוד בתחרות, לכשזו תגיע. באתר החברה ניתן לראות גם את M6, דגם נוסף ומרשים של החברה.

חברת פרטנר רכשה כבר כ-40 אלף מכשירים מהחברה, ובכך היא מצטרפת לרשת חנויות אירופית גדולה. בחברה עובדים כיום כ-70 עובדים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by