ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גם מיקרוסופט נכנסת לבלוגספירה 
 
 לקופסא המצולמת אין קשר לכתבה   
 
מערכת חיים ברשת

החברה הציגה ערכת תוכנה חדשה המיועדת לבניין אתרי קהילה, מאפשרת להוסיף משאלים, תגובות גולשים, דירוגים ופלט RSS. הערכה תוצע בקרוב ואפילו בחינם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בלוג היא ללא ספק המילה החמה של הרגע. בשבוע בו גוגל רכשה את קהילת יומני הרשת של Blogger, וכש-AOL כבר הודיעה כי היא מפתחת שירות בלוגים משלה, רק כניסה של מיקרוסופט לזירה יכולה לחמם את הגזרה עוד יותר מכפי שהיא כבר חמה.

ונחשו מה - זה בדיוק מה שקרה.

בוועידת המפתחים VSLive! שנערכה בראשית השבוע, חשפה מיקרוסופט חמישה יישומי חדשים, המתבססים על סביבת ASP.Net שלה. אחד מהחמישה, מדווח אתר Microsot Watch, הוא כלי לבניית בלוגים, הנקרא ASP.Net Community Kit.

"אפשר להשתמש בכלי הזה כדי לבנות יומן רשת", הודה ביבשושיות מנהלת חטיבת הפיתוח של מיקרוסופט, שון נאנדי. ולא רק בלוגים אפשר, כי אם גם ליצור משאלים, להוסיף תגובות משתמשים ואפשר לגולשים לדרג תוכן באתר. היא מאפשרת לבונה האתר להציג את תוכנו ב-XML, כדי שיוכל להיסרק על ידי תוכנות ה-RSS השונות, ה"שואבות" ידיעות מן הרשת ומציגות סקירה שלהן.

ערכת התוכנה החדשה, הכוללת קידום אפליקציה, תבניות מוכנות (טמפלטים), תיעוד ותמיכה מבוססת פורום, תועמד בקרוב להורדה בחינם מהרשת. החברה עצמה השתמשה במוצר החדש כדי לבנות כמה מאתרי הקהילה החדשים שלה. כשנשאל על כך, אמר נאנדי כי יש בכוונתו להציע בקרוב לאנשי החברה להקים לעצמם אתרי קהילה אישיים תוך שימוש בערכה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by