ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גם גוגל רוצים בלוג 
 
 סיפור אהבה   
 
מערכת חיים ברשת

גוגל רכשה את אחת מקהילות הבלוגים המצליחות בעולם. צעד קטן לבלוגים וצעד גדול לגוגל – שממציאה מחדש את המושג "ערך נוסף"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת גוגל רכשה לפני מספר ימים את "בלוגר", מקהילות הבלוגים (יומני רשת) הראשונות באינטרנט, ואחת המצליחות שבהן (1.1 מיליון משתמשים רשומים, לפחות 200,000 מהם פעילים).

הקהילה והתשתית הטכנולוגית של "בלוגר" נמצאת בבעלות חברת Pyra Labs, החברה שתחילה את מהפכת הבלוגים באינטרנט וכעת בעצם זוכה להכרה הפיננסית על כך.

בלוג, לאלו שנתקעו באי בודד בשנתיים האחרונות הוא קיצור של "weblog", יומן אינטרנטי. הקטעים שבעל היומן מפרסם בבלוג קרויים פוסטים (posts) ומסודרים כרונולוגית. מבחר הבלוגים עצום, כמספר תחומי העניין הקיימים ונעים בטווח שבין דיווחי חדשות רציניים ועד דיווח יום-יומי על ההתקדמות בתוכנית הדיאטה של בעליו.

קהילת "בלוגר" מאפשרת לכל מי שמעוניין לפתוח בלוג בחינם, ומתפרנסת מאספקת שירותי בלוג מתקדמים. גוגל פרסמה כי היא נלהבת מהאפשרויות החדשות שנפתחו לה עם קניית "בלוגר" ועם זאת הודיעה לבעלי-הבלוגים כי אין להם סיבה לדאוג, ולא צפויים שינויים מיוחדים במראה האתר או בשיטות עבודתו.

אחת ההשפעות המיידות של הקנייה תהיה פריסת מערך הבלוגים בכל שירותי הרשת הרבים שמספקת גוגל (מנוע חיפוש, אינדקס חדשות, קבוצות דיון, חיפוש תמונות ושירות שאלות ותשובות), עוד צעד בדרך להפיכתה של החברה לפורטל ענק ורחב זרועות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by