ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-FBI להאקרים: תעזבו את עיראק בשקט 
 
 אל תתנו להם לאפטופים!   
 
מערכת חיים ברשת

לכל מי שחשב שהאמריקאים רוצים לתקוע את עיראק מכל זוית אפשרית, הרי ההוכחה שאמריקה אומה שוחרת שלום היא: ה-FBI הזהיר את ההאקרים שלא לפגוע במחשבי עיראק – תנו למומחים לטפל בהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבולשת הפדראלית, ה-FBI הזהירה במהלך סוף השבוע האחרון האקרים אמריקאים לבל יפתחו במתקפה אלקטרונית עצמאית על תשתית המחשבים של עיראק. אזהרה שהנפיק המרכז הלאומי להגנת תשתיות (NIPC) קבעה כי "האקינג פטריוטי" הוא פשע לכל דבר ואף עשוי לגרום לתוצאות בלתי רצויות.

המרכז מסר כי הוא שיגר את האזהרה על מנת "להעלות את המודעות לפעולות האקינג ברחבי העולם, שהן תוצאה ישירה של המתיחות בין ארה"ב ועיראק". או במילים אחרות, הממשל האמריקאי מבקש מכל החבר'ה בבית להירגע, ולתת למומחי המלחמה לעשות את תפקידם בלי עזרה מיותרת.

במספר מקרים בעבר, האקינג על רקע פוליטי התנפח לכלל ממדים של מלחמת עולם וירטואלית. כאשר בדרך כלל מדובר בחדירה לאתרים של "הצד השני", שינוי חזות פניהם, והשארת מסרים בהם תומכים ההאקרים, כגון האינתיפאדה, בין לאדן או לחילופין הפגנות תמיכה של האקרים ישראליים שהשאירו מתנות ותופינים באתר החיזבאללה, לדוגמה.

ה-FBI הכריז כי האקינג פטריוטי, נחמדות מטרותיו ככל שיהיו (עניין של הגדרה כמובן) הוא עדיין האקינג, ועדיין מדובר בפעילות בלתי חוקית שה-NIPC רואה בה עבירה בת שיפוט. בהודעה נמסר גם כי ממשלת ארה"ב לא תמחול על פעולות של "האקינג פטריוטי" שנעשו כביכול בשמה. (כמו בכל תחום, כנראה שגם במלחמה, מקדש הממשל האמריקאי את תחום זכויות היוצרים).

ה-FBI אף הביע כי רוב הסיכויים כי אם יפגעו מחשבים כלשהם כתוצאה מפעולות האקינג אמריקאיות פרטיזניות, הרי רוב הסיכויים כי המדובר במחשבים אמריקאים דווקא. בעיראק ישנם רק כ-12,000 משתמשים המחוברים לרשת האינטרנט. המחשבים עליהם מאופסן מידע בעל ערך, ממילא אינם מחוברים לרשת, כך שאם ישלח לעולם המחשבים וירוס מרושע שנועד לחסל את מחשבי עיראק, רוב הסיכויים כי הוא יחולל נזק רב הרבה יותר דווקא בארה"ב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by