ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתרי השבוע – שווה לתחת 

אתרי השבוע – שווה לתחת

 
 
הילה בקמן

איפה מחליפים ספרים משומשים, כל מה שרציתם לדעת על נייר טואלט, מי ממש לא צריך לשיר וכמה (באמת) חכמים אתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עם הספר

 
זירה חינמית לפרסום ספרים משומשים, למי שמעוניין למכור, לקנות או להחליף, המשמשת אלטרנטיבה לחנויות הספרים המשומשים שמציעות תמורה זעומה עבור ספרים שמוכרים להם.

הרעיון הוא פשוט - קודם כל נרשמים, אחר כך מפרסמים את הספרים שרוצים לקנות ואת אלה שרוצים למכור, מדווחים למערכת על ביצוע העסקה ושני הצדדים מדרגים אחד את השני. כמו כן, מקבלים עדכונים שוטפים לדואר האלקטרוני על פריטים שמתאימים לבקשתכם.
אגב, מפעילי עם הספר מבטיחים כי בעתיד הקרוב יהיו בו גם ביקורות ספרים, מאמרים, טיפים, סיפורים קצרים ועוד.
 

שווה לתחת

 
מתי ואיפה המציאו את נייר הטואלט? במה אנשים השתמשו לפני המצאתו? מי המציא את בית השימוש עם הניאגרה? מה פירוש המילה טואלט? תשובות לכל השאלות האלה ועוד, על הנייר שכולנו אינטימיים אתו כל יום.
 

יכול להיות שאימא לא צדקה?

 
עזבו אתכם מפסיכומטרי, פסיכוטכני ושאר מבחני איי קיו מייגעים. לקראת המבחן הזה לא מתכונים ימים מראש, הוא אורך כמה דקות, ולא צריך להקפיד לסמן את התשובות במקום הנכון. כל מה שנדרש מכם, זה לבחור מתוך כמה תשובות אפשריות את התשובות ל- 11 שאלות פשוטות לכאורה, ולגלות, בקלי קלות, אם אתם באמת חכמים כמו שחשבתם. מי שמשיג תוצאה נמוכה יכול להתנחם בכך שהשמועה אומרת שביל גייטס הצליח לענות נכון רק על שלוש שאלות.
 
 

אולי כן נפסיק לשיר?

 
מה הוא אותו הדבר שגורם לכוכבים להאמין שכל מה שיגעו בו יהפוך לזהב? האם זאת האובסייה הנרקסיסטית שטבועה בהם? האם זאת החשיפה המתמדת לסמים ולאלכוהול? או שמא זאת התערבותם של מפיקים נכלוליים שמנצלים את כוכבותם כדי לעשות כסף? אתר Hall of Shame לא מנסה לענות על השאלות האלה, אלא רק להציג את הנסיונות המבישים של אמנים שונים לבצע שירי רוקנרול. בהיכל החרפה תוכלו להאזין, בין השאר, לקטעי אודיו של טלי סוואלאס (קוג'אק), יוקו אונו, וויליאם שטנר ולאונרד נימוי (ממסע בין כוכבים).
 

אני שונא אותך, לאה

 
היכל חרפה נוסף, והפעם לכל מכריכם השנואים. זה יכול להיות החבר לשעבר, השכנה הנודניקית או המורה שמתנכלת לכם. ברוך השם, כולם מכירים לפחות אחד כזה. The Real ChickenShit Hall of Shame מציע לכם להכניס לפנתיאון המפוקפק את כל מי שי שבעינכם הוא קקה של בנאדם, ולפרט מה הפך אותו בעינכם לכזה. נקמה מתוקה שתהיה לכם.
 

חי, צומח דומם

 
אם חשבתם שבינתיים, אחרי שנים של היכרות עם העולם, הצטיידתם ביכולת הבסיסית לעשות את ההבחנה בין צמח, חיה ומינרל, כנראה שטעיתם. העולם מלא בבריאות מופלאות ובעיקר מתעתעות. לא כל מה שירוק הוא צמח ולבעלי חיים לפעמים אין עיניים. החידון הבא מספק הצצת דגימה אל העולם הקסום שנעלם מענינו ועושה סדר מחודש בתבניות שלתוכן הכנסנו אותו.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by