ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס זיטה ג'ונס 
 
 תזהרו מהתולעת הזו!   
 
מערכת חיים ברשת

תולעת מחשבים חדשה ונפלאה עומדת לדפוק על דלתות המחשב שלכם ולהציע תמונות של קטרין זיטה ג'ונס. אבל ראו זה פלא, אם תפתחו את הקובץ ישתלטו לכם על המחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תודו שהתגעגעתם. אחרי בריטני, שאקירה, אנה קורניקובה ועוד ידועניות אחרות, הגיע הפעם תורה של השחקנית קטרין זיטה ג'ונס, לזכות בעונג המפוקפק. וירוס מחשב חדש שצץ בימים האחרונים, מבטיח לכל מי שמקבל אותו, את הזכות להציץ בחמוקיה של ג'ונס. מי שמתפתה לפתוח את המייל, מאפשר לשולחי התולעת להציץ לו בחמוקי המחשב.

חברת האנטי וירוס Sophos, אשר הודיעה אמש (ה') על הופעתה של התולעת החדשה בשמי עולם המחשב, פירטה כי הקובץ, אשר מצהיר על כך כי הוא מכיל תמונות של ג'ונס ושאר סלבריטיז, מתקין למעשה תוכנת דלת אחורית, המאפשרת לגורם חיצוני להשתלט על המחשב המותקף.

קבוצת הסיכון העיקרית, על פי סופוס, היא גולשים המשתמשים בתוכנת קאזאה לשיתוף קבצים ובתוכנות הצ'אטים מבוססות IRC, למרות שעדיין לא ידועים מקרים של הדבקות (ולנו רק נותר לתמוה על הדמיון הרב בין הניסוח הזה לבין מסעות הפרסום למלחמה באיידס).

השימוש בשמה של זיטה ג'ונס בוירוס, מגיע בתזמון נפלא. השחקנית ובעלה, השחקן מייקל דאגלס מנהלים בימים אלו מאבק משפטי כנגד צהובון בריטי על תמונות חתונה בלתי מורשות שפרסם. ג'ונס גם צויינה כמועמדת לפרס האוסקר בקטגוריית שחקנית המשנה על משחקה בסרט "שיקגו". אז אולי בעצם אנו עדים למסע יחצנות משומן במיוחד?

וכרגיל במקרים שכאלו, ממליצה חברת האנטי וירוס (התורנית) על הפתרון האולטימטיבי להשבת הביטחון למחשב. כן, כן... לעדכן את תוכנת האנטי וירוס ולהמשיך לגלוש אל עבר השקיעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by