ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הציבור יצביע בשלט 
 
 פיספוסים - מיום שישי על השלט שלכם   
 
אורן הוברמן

ניסוי של חברת מתב דיגיטל יאפשר ללקוחות החברה להצביע בתוכנית "פספוסים" – באמצעות השלט בלבד. בהמשך גם "הכספת" עשויה להשתתף בחגיגה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב תוכלו לשחק איתו. ארז טל
 בקרוב תוכלו לשחק איתו. ארז טל   
ביום שישי הקרוב יתחיל ניסוי של חברת מתב דיגיטל, במסגרתו יוכלו בעלי הממיר הדיגיטלי של החברה להצביע בזמן אמת בתוכניות טלוויזיה בערוץ 2. הראשונה להשתתף בניסוי היא "פספוסים", ולחיים ברשת נודע כי החברה נמצאת במגעים מתקדמים להטמעת היישום גם בתוכנית "הכספת".

במהלך "פספוסים" למשל, יוכלו הצופים המצוידים בממיר דיגיטלי להשתתף בהצבעה עבור הקטעים המועדפים עליהם בתוכנית, כל זאת באמצעות השלט בלבד. עד כה הצופים בבית יכלו להצביע עבור קטעים באמצעות הטלפון או האינטרנט; האופציה החדשה תהפוך את תהליך ההצבעה לידידותי ופשוט עוד יותר.

את הטכנולוגיה פיתחה חברת גיימברי. מנכ"ל מתב דיגיטל, עמית לוין, מסר בהודעה לעיתונות כי חברות הכבלים משקיעות משאבים רבים בכדי להפוך את חווית הצפייה לאינטראקטיבית עבור הצופים. לדברי לוין, שיתוף הפעולה עם קשת מהווה "פריצת דרך" שתאפשר לצופים רבים כמעט "ולהשתתף בתוכנית".

מנכ"ל השיווק של מתב, שלומי אשכנזי, אמר בראיון לחיים ברשת כי החברה רואה פוטנציאל ליישום הטכנולוגיה החדשה בתוכניות טלוויזיה רבות: "הפלטפורמה מאפשרת את האינטראקטיביות הכי בסיסית ופשוטה בין התוכנית לבין הצופים – באמצעות השלט. זה חוסך את שיחת הטלפון והטלמסר ומשתלב כחלק טבעי בתוכנית. אנחנו נמצאים כרגע במשא ומתן עם תוכניות רבות ואני מאמין שבקרוב נתחיל לראות שימוש בטכנולוגיה הזאת בכל התוכניות הבידוריות".

לדברי אשכנזי, מנויי מתב דיגיטל יוכלו בעתיד הקרוב לשחק ב"כספת" על גבי מסך הטלוויזיה, זאת באמצעות מקלדת וירטואלית שתופעל באמצעות השלט. אשכנזי מאשר כי ישנם גם מגעים מתקדמים לגבי שילוב הטכנולוגיה בתוכנית עצמה.

מהיכן יבואו ההכנסות? "ישנן כמה אופציות", מסביר אשכנזי. "הראשונה היא שכל פעולה תחייב את הלקוח בסכום מסוים. אופציה אחרת היא לחייב את תוכנית הטלוויזיה על כל הצבעה". בנוסף מבהיר אשכנזי כי "הניסוי הקרוב בתוכנית "פיספוסים" יהיה ללא תשלום, לפחות בשלב זה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by