ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תסלחי לי בובה, מה השעה? 

תסלחי לי בובה, מה השעה?

 
 
גלית, מנהלת פורום סק

להתחיל עם בחורה זה לא עניין פשוט, אבל באינטרנט ניתן למצוא לא מעט אתרים שיעזרו לכם לצלוח את המשימה בשלום, ואף לא לעשות יותר מדי בושות. גלית, שכידוע מבינה בדברים כאלה, קיבצה בשבילכם את המיטב. בהצלחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
`סליחה, יש לך אש?`
 `סליחה, יש לך אש?`   
להתחיל עם בחורות, וזאת יודע כל בחור מאותגר מינית, זה לא עניין פשוט. לא אחת כבר יצא לכותבת שורות אלה להיתקל במשפטי פתיחה שגרמו לה להסמיק ו/או לפרוץ בצחוק בלתי ניתן לכיבוש.

לא ברור מה כל כך קשה לכם בלדבר קצת עם בחורה, לבקש את הטלפון שלה ולצאת איתה לדייט בלי לעשות בושות, אבל ככל הנראה לא תזיק לכם קצת עזרה בנדון. ובכן, שלא תגידו שגלית לא דואגת לכם: הנה לכם מבחר אתרים שיסייעו לכם, במידה זו או אחרת, להתחיל עם בחורה וגם לחזור הביתה בשלום (עם קצת מזל, תוכלו אפילו לחזור הביתה בשלום עם הבחורה).
 
`תגידי, מה האייסיקיו שלך?`
 `תגידי, מה האייסיקיו שלך?`   
"היא יושבת על החוף. לבדה. אתה רוצה לגשת לשם ולדבר איתה, אבל אין לך שום מושג מה להגיד. נשמע מוכר? ובכן, מה תעשה? תשב ותסתכל איך שוב מישהו אחר יזכה בבחורה?"

טקסט אופטימי זה הוא הפתיחה לאתר `פיקאפגירלז.קום` המציע לגולשיו את המידע שישנה את חייהם ויהפוך אותם מלוזרים בודדים לחיות חברתיות שבחורות אינספור תלויות על צווארם.

אך אבוי, מסתבר שחלק לא קטן מהאנשים שבידם המידע יקר הערך הזה, לא מוכנים לשתף בו את הקהל הרחב בחינם. באתר הנ``ל אפשר לרכוש, תמורת עשרים דולר בלבד, ספר הכולל בתוכו את כל הסודות, הטכניקות והמקומות בהם אפשר למצוא בחורות ולהפוך אותן לשלכם.
 
סינדי קרופורד. `את מוכרת לי מאיזשהו מקום` (רויטרס)
 סינדי קרופורד. `את מוכרת לי מאיזשהו מקום` (רויטרס)   
דיל זול יותר תוכלו למצוא באתר `ליפסנט.קום`. הספר שהם מציעים עולה רק 15.95 דולר ובנוסף אפשר למצוא באתר מאמרים מאת כותב הספר. אחד המאמרים האלה מכיל טיפים מה לעשות בשלוש הדקות הראשונות של הדייט. רוצים טיפ עלינו? מדובר באותם כללים שיביאו לכם את עבודת חלומותיכם אם תיישמו אותם בראיון עבודה: לבוא נקיים ומסודרים, להתלבש יפה, ליצור קשר עין ולחייך.

טיפ נוסף שלא חייבים ליישם בראיון עבודה הוא תמיד להחזיק עט ונייר בהישג יד בשביל לרשום את מספר הטלפון של הבחורה בה אתה מעוניין. בתשעה מתוך עשרה מקרים, אם לא תשיג את הטלפון של הבחורה, לא תשמע ממנה יותר לעולם, ואנחנו הרי לא רוצים שזה יקרה.

מאמר נוסף מתאר את הטעויות הנפוצות שגברים עושים. שם אפשר ללמוד שלנעוץ מבטים בחזה של בחורה זה לא רעיון כל-כך טוב, מפתיע ככל שזה ישמע. אבל בהיותו גבר בעצמו, מבין כותב המאמר את המגבלות הגבריות ואומר שבכל מקרה, אל תתנו לבחורה לתפוס אתכם בוהים בחזה שלה.

עוד עצה שניתן למצוא במאמר היא באיזה משפט פתיחה לא להשתמש. "מה בחורה נחמדה כמוך עושה במקום כזה", היא אחת הדוגמאות וגם "השמלה שלך מאוד יפה. היא בטח תיראה הרבה יותר טוב על רצפת חדר השינה שלי". ואנחנו מוסיפים: גם הגיגים על מדיניות הריבית של הנגיד פרנקל לא יהפכו את הדייט לתענוג גדול.
 
 
אם כבר הזכרנו משפטי פתיחה, אתרים המציעים מאגרי שורות פתיחה (ובחינם) יש בטונות. אחד מוצלח במיוחד הוא כזה שבנוסף לעשרות המשפטים שבו, ליד כל משפט אפשר לראות את מספר הפעמים בהן הוא נוסה ומספר ההצלחות שהוא נחל. "איך זה להיות האישה היפה ביותר בחדר?", למשל, נוסה 40 פעם, מתוכן 11 פעמים בהצלחה. ל"אחרי שנים של טיפול אני מנסה לבדוק האם אני אלרגי לסקס", היתה פחות הצלחה ומתוך 300 נסיונות, נרשמה רק הצלחה אחת.

בארצנו הקטנטונת המודעות לקבלת עזרה בהתחלה עם בחורות דרך האינטרנט היא הרבה יותר קטנה. אצלנו הרי מספיק לגשת לבחורה ובאינטונציה מצ`ואיסטית לשאול אותה "תגידי, לא היית בגולני במקרה?".

אתר ישראלי אחד שנועד לסייע לבחורינו המסוקסים להתחיל עם בחורות, מכיל תרגומים למאמרי עצות ברחבי העולם וכמו שכותבת שורות אלה ציינה בעבר, המאמרים באתר משתמשים בעיקר כחומר מצויין בשביל ללמוד איך לא להתחיל עם בחורות.

בקיצור, שתי מסקנות: אחת היא שאולי בכל זאת עדיף להעזר באתרים נוכריים, כי הלא ידוע שיותר מכל אנחנו אוהבות חתיכים שבאים באנגלית וצבעים. ועוד אחת - אם תמשיכו להסתובב כל היום באינטרנט, רחוק לא תגיעו בתחום הבחורות. בהצלחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by