ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטל מציגה: סלולרי-מצלמה-דפדפן-מסך-צבעוני לכל פועל 
 
 
מערכת חיים ברשת

שבב חדש שפיתחה החברה משלב בתוכו מספר מעבדים ואמור להוזיל את מחירי הטלפונים הסלולריים המתקדמים ולהביא אותם לידי כל המשתמשים; השבב החדש פותח בישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטל מציגה היום שבב חדש מתוצרתה, ה"מניטובה" (Manitoba), שאמור לגרום למיני-מהפכה בתחום הטלפונים הסלולריים. השבב, הכולל מעבד Xscale המיועד לצרכי מולטימדיה, זיכרון פלאש ומעבד אותות דיגיטליים, מחבר בתוכו מספר רכיבים שעד עתה היו נפרדים, ובכך יקטין ויוזיל משמעותית את הטלפונים בהם יותקן, כך מדווח אתר CNET.

עם פרוץ הדור השני-ושלושת-רבעי, על הסלולריים המצלמים, המאפשרים גלישה ובעלי המסכים הצבעוניים שלו, עולה דרישה מצד יצרניות הטלפונים להביא את המכשירים המתוחכמים אל הציבור הרחב. השקת המעבד של אינטל אמורה להוות צעד מהותי בכיוון הזה.

"אנחנו רוצים לשדרג את הביצועים בפלח המרכזי של השוק", אמר מנהל השיווק באינטל דניס שיהאן, "אפקט הרשת יהיה זינוק בביצועים עם אורך חיי סוללה זהה."

עיתון "גלובס" מדווח כי השבב החדש פותח במרכז הפיתוח של החברה בפתח-תקווה, כש-120 מהנדסים ומדענים ישראלים שקדו על פיתוחו בשנתיים האחרונות. על פי הידיעה, צוות הפיתוח ממשיך לעבוד על מוצרים נוספים המיועדים לשוק הטלפונים הסלולריים ומחשבי כף היד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by