ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיטניק דווקא משועשע מהפריצות לאתרו 
 
 לא התלונן אצל ה-FBI, משום מה   
 
מערכת חיים ברשת

"כל האקר שם בחוץ חושב שאם הוא יפרוץ לאתר של קווין מיטניק הוא יהיה שולת(!)", אמר מיטניק; החור דרכו התרחשה הפריצה שייך למיקרוסופט, אגב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קווין מיטניק חשב ששתי הפריצות לאתר חברת האבטחה שלו היו "די משעשעות", מדווח אתר Wired. מיטניק, הסלברטי-האקר הראשון שחזר לרשת לפני פחות מחודש, אפילו לא מצא לנכון לדווח על הפריצות ל-FBI.

הפריצה הראשונה לאתר החברה, ששמה Defensive Thinking, נעשתה על ידי האקר המכנה את עצמו BugBear ב-30 בינואר. "באגבר" הוסיף עמוד לאתר החברה, ובו כתב "ברוך שובך לחופש, מר קווין", ולא שכח לציין כי "זה היה כיף וקל לפרוץ לתוך הקופסא שלך".

ביום ראשון השבוע פרץ האקר נוסף לאתר, הפעם כדי להציע את שירותיו למיטניק כקצין אבטחה. בשני המקרים בחרו ההאקרים לא לפגוע באתר החברה. ההאקר השני, שפרץ מטקסס, שלח למיטניק אימייל ובו הוא מצהיר כי לא פגע באתר "מתוך כבוד" לרב האמן. "מידע על לקוחות לא הופץ או היה בסכנה כלשהי", מסרה החברה הפרוצה בהודעה לעיתונות.

כיוון שלא נגרם נזק, החליט מיטניק שלא לדווח על הפריצה לרשויות. ככל הנראה נבעה הפריצה מטעות של הוובמאסטר של החברה, ששכח להוריד את עדכוני האבטחה של מיקרוסופט. "לא היה לי זמן לשחק וובמאסטר, אבל ככל הנראה אני אצטרך להתעסק בזה", כתב מיטניק במייל ששלח לסוכנות הידיעות AP. "למעשה זה די משעשע. כל ההאקרים חושבים שהם אם יפרצו לאתר של קוויון מיטניק, הם יהפכו לשולטים", הוסיף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by