ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תלושי קנייה ללא תלושים 
 
 יישור שיניים – המתנה המושלמת לחג   
 
מערכת חיים ברשת

בשנה הבאה נגהץ את תלושי הקניה – כך לפחות מקווים בחברת כרטיסי האשראי "כאל", אשר הודיעה על שירות חדש המעביר את תלושי הקנייה מהנייר אל עבר מחוזות הפלסטיק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת כרטיסי האשראי "כאל" הודיעה אמש ללקוחותיה על שירות חדש של תווי קניה אלקטרוניים המבוססים על כרטיסי האשראי אותם מפיצה החברה (ויזה ודיינרס). במסגרת השירות החדש יוטען כרטיס האשראי בסכום הקנייה הרלוונטי של מתנת החג, על פי בקשת הלקוח או המעביד, ובאמצעות קניה בתווי הקניה האלקטרוניים, יוכל הלקוח לרכוש מוצרים בהנחות ניכרות אצל חברות נבחרות אשר ישתתפו במבצע.

חברת כאל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת סקאל, אשר במסגרתו תינתן ללקוחות הנחה של %15 על מוצרי החשמל והאלקטרוניקה של הרשת ושל %20 על מוצרי ההלבשה וההנעלה של הרשת. כך נמסר היום (ג') במעריב.

כאן המקום לציין שעל פניו נראית ההצעה כיעילה אך ורק באם ירצה הלקוח לרכוש דווקא בסקאל, אולם בניגוד לתווי הקניה אותם הורגל העובד הישראלי לקבל כמתנה לחג, בהם ניתנת לו האפשרות לממש את התלושים במגוון של רשתות, לא נראה כי כאן עומדת בפניו האופציה הזו.

הצעד הנ"ל הנו ככל הנראה צעד ראשון מצד חברות האשראי (כשכאל משחקת את חיל החלוץ בנושא) כדי להשיג אחיזה בשוק תלושי הקנייה שהיקפו עומד על כ-1.5 מיליארד שקלים בשנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by