ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס, שקרים ואינטרנט מהיר 
 
 ``חצי מיליון לקוחות לא טועים`` - עובדה שכן. מתוך אתר החברה   
 
מערכת חיים ברשת

ספק אינטרנט-מהיר מוביל בבריטניה הגביל בהפתעה את החיבור של לקוחותיו; הלקוחות זועמים ומאיימים בתביעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
``זה אמור להיות מהיר!``. בתמונה: קובץ מבולבל
 ``זה אמור להיות מהיר!``. בתמונה: קובץ מבולבל   
ספק האינטרנט הבריטי NTL מצא דרך מעניינת לומר ללקוחותיו שהוא מגביל להם את הגלישה - הוא פשוט מחק את המילה "ללא הגבלה" מאתר החברה.

לאחר שמספר לקוחות הרגישו בירידה משמעותית במהירות התעבורה והתחילו לשאול שאלות, פרסמה החברה הודעה לפיה כל מנויי האינטרנט המהיר-בכבלים שלה יוגבלו מעתה לתעבורה כוללת של עד כ- 1 ג'יגה בייט ליום.

לקוחות החברה הגיבו בזעם רב על ההודעה החגיגית ואיימו לתבוע את החברה על הונאה; "במסע הפרסום שלכם הבטחתם "גלישה ללא הגבלה". ככה עומדים בהבטחות ?", טען אחד הלקוחות בראיון ל- BBC.

ההגבלה החדשה, לדברי הלקוחות, מאפשרת להם הורדת קבצים-מהירה לבערך כשעתיים וחצי ביום, כאמור, בניגוד להבטחות. "הם אמרו שמדובר בפרארי של האינטרנט-המהיר. אבל פרארי לא שווה אם כל מה שאתה יכול לעשות איתה זה לקפוץ למכולת בשכונה", תיאר בציוריות לקוח מעוצבן במיוחד.
 
 
החברה התנצלה בתגובה על דרך הפרסום בה בחרה להודיע על השינוי, אך מסרה כי ההגבלה הכרחית בכדי שכל הלקוחות יזכו לקצב הורדת-קבצים מהיר ועקבי. לטענתם, גם עם ההגבלה ניתן להוריד "200 קבצי מוסיקה, 650 קבצי ווידאו קצרים, 10,000 תמונות ובערך 100 תוכנות גדולות כל יום".

החברה הוסיפה כי רק אחוז קטן מהלקוחות יפגעו מההגבלה - אותם לקוחות המורידים בערך כ- 100 מגה בייט בממוצע ביום.

בכל מקרה, הנזק התקשורתי כבר נגרם לחברה, שעשויה בנוסף לאיבוד לקוחות מאסיבי והפסד של לקוחות-עתידיים רבים, גם לספוג תביעה ייצוגית מרובת-ספרות מטעם הלקוחות הפגועים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by