ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סמוראים עליזים, הלהקה הגרועה של השנה - ושטן במשרד 

סמוראים עליזים, הלהקה הגרועה של השנה - ושטן במשרד

 
 
אורי ברייטמן

מבזקים מעולם הבידור

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הספייס גירלז - הלהקה הגרועה של 1999

ה`ספייס גירלז` בזמנים טובים יותר (רויטרס)
 ה`ספייס גירלז` בזמנים טובים יותר (רויטרס)   
זה לא היה יכול לבוא בתזמון גרוע יותר עבור להקת הבנות המצליחה של העשור: על פי סקר מעריצים של מגזין המוסיקה הבריטי הנחשב `סמאש היטס`, זכתה הלהקה בתואר המעליב, רגע לפני תחילת מסע ההופעות החדש של הלהקה מזה שנתיים.

המעריצים במולדת, ככל הנראה, כבר לא שומרים על נאמנותם לחבורה. כדי לזרות מלח על הפצעים הטריים של הבנות, העניקו קוראי המגזין לחברת הלהקה `מל סי` את התארים החביבים הבאים: הזמרת הגרועה, הסינגל הגרוע, הוידאו הגרוע, התספורת הגרועה והמתלבשת הגרועה של השנה. כנראה ש`גירל פאואר` זה בכל זאת עניין של אופנה.
 

קלוני - חוזר לאי-אר?

אז מתי החתונה? קלוני (רויטרס)
 אז מתי החתונה? קלוני (רויטרס)   
ג`ורג` קלוני, הכוכב הגדול ביותר שהגיח מסידרת הרופאים האמריקנית `אי-אר`, מראה סימנים של חזרה-בתשובה לסידרת הולדתו. קלוני, בן שלושים ושמונה, יופיע כאורח בסידרה לאירוע מיוחד - חתונה בין דמותו בסידרה, הדוקטור דאג רוס, והאחות קרול הת`וויי, השחקנית ג`וליאנה מרגוליאס.

מרגוליאס עצמה מתכננת לנטוש את סידרת הדרמה בחודש מאי, והחתונה תהיה, ככל הנראה, נקודת-שיא שממנה תוכל לפרוש בכבוד. "כולם רוצים שזה יקרה, אנחנו עובדים על זה, אבל עדיין לא סיכמנו על משכורת לקלוני", אמר דוברו של הכוכב.

הרומן בין האחות הת`וויי וד"ר רוס נמשך זמן רב, מתחילת הסידרה בשנת תשעים וארבע, אפילו לאחר שנטש קלוני את הזירה לטובת המסך הגדול.
 

סמוראים הומוסקסואלים - במרכז סירטו החדש של אושימה

למצולמים אין קשר לכתבה (רויטרס)
 למצולמים אין קשר לכתבה (רויטרס)   
במאי הסרט השערורייתי "אימפריית החושים", נגיסה אושימה, הסרט שנאסר להקרנה בישראל - חוזר לאחר שתיקה יצירתית של 13 שנה, ובסערה, יש לומר. אושימה יעשה את הבלתי-צפוי (כצפוי) ויגיש סרט על סמוראים הומוסקסואלים.

בסרט ששמו "האסור" (ביפנית - `גוהטו`), מציב הבמאי בן השישים ושבע במרכז הסרט סמוראי צעיר העושה את דרכו מעלה בקבוצת-עילית של סמוראים ומתסיס את חושיהם של הגברים הוותיקים בחבורה. הקינאה והיצרים מאיימים לפרק את הקבוצה.

אושימה לקה בהתקף לב בסוף שנות השמונים. מיד אחריו נקלע למשבר כספי שגרם לו להיעדר מכס הבמאי במשך תקופה ממושכת.

 
 

ג'ון קליז והשטן שבמשרד

בכל אחד חבוי שטן קטן. קליז (רויטרס)
 בכל אחד חבוי שטן קטן. קליז (רויטרס)   
הקומיקאי הבריטי המהולל ג`ון קליז יפיק בקרוב את סידרת הטלוויזיה האמריקנית הראשונה שלו. הנושא - חברת עורכי-דין, שחלק משותפיה כרתו ברית עם השטן והפכו לשדים של ממש.

קליז, בן שישים, ישמש ככותב וכמפיק בפועל של הסידרה, שתשודר בסתיו אלפיים. כאן עדיין זוכרים אותו כבאזיל פולטי, מנהל מלון נוירוטי, אבל התיאבון שלו לטלוויזיה האמריקנית החל רק בתקופה האחרונה, כשזכה בפרס ה`אמי` על תפקיד-האורח שלו בסידרה `צ`ירס` (`חופשי על הבר`). הוא גם מככב לאחרונה, אם לא שמתם לב, כעוזר של Q בסרט האחרון בסידרת ג`יימס בונד, `העולם אינו מספיק`.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by