ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מצא את האפרסק 

מצא את האפרסק

 
 
הילה בקמן

איך עושה כלב ביפן, איזה משפטים תמיד אומרים המורים ואנשים שלוקחים את האוטו לסיבוב בצורה קצת שונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך עושה כלב?

 
איך גועה פרה בהולנדית? איך מזמזם זבוב בגרמנית? ואיך נשמעת רכבת ביפנית? Bzzzpeek.com הוא אוסף של אונומתופיאות (מלים שהמצלול שלהם נשמע כמו המשמעות שלהם) - קבצי אודיו של ילדים קטנים מכל העולם, מחקים קולות של של בעלי חיים וכלי תחבורה שונים. המאגר כרגע ריק מקולות ישראליים, אז זה הזמן לתרום איזה קרקור או שקשוק בעברית.
 

מצא את האפרסק

 
כשבאים לתאר טוסיק נשי, נעזרים לפעמים בדימויים כמו 'אגסי', 'תפוחי' וגם 'אפרסקי'. לאפרסק יש גם את הצבע והטקסטורה הכי קרובים לדבר האמיתי, וזאת הסיבה שהוא זה שנבחר לככב בחידון המתעתע הבא. לפניכם צילומים של חלקי ישבני נשים ואפרסק אחד בלבד. איפה מסתתר האפרסק? כמו שאתם רואים, זה לא קל כמו שזה נשמע.
 

אני יכולה לחכות

 
ללא ספק, מורים הם סוג של שליחים. אבל להקרבה לפעמים יש מחיר. שנים של התמודדות עם תלמידים מתחכמים ותסכול מהשכר המעליב ומהרפטטיביות של החומר שצריך להעביר שוב ושוב, שנה אחרי שנה, יכולות להוציא גם מהאלטרואיסט המושלם הבזקים של רשע והומור ביזארי. ProfQuotes אוסף ציטוטים של מורים בתיכונים ובאוניברסיטאות שפלפלו את חומר הלימודים הלעוס והתפל בהערות מצחיקות. וכמובן, גם אתם מוזמנים להוסיף ציטוטים משלכם.
 
 

לקחת את האוטו לסיבוב

 
על פניו, לא ברור מה מניע אנשים להוציא את מכונית הצעצוע שלהם לסיבוב בחוץ, להחזיק אותן במרחק ממכונית חונה אחרת, כדי שמפרספקטיבה, זה יראה כאילו המכונית הקטנטנה חונה לצדה, ולצלם. ובכל זאת, ועל אף שמבינים את הרעיון אחרי התמונה השנייה, אפשר להמשיך ולהמשיך לשוטט ב- Parking Spots, שמכיל עשרות תמונות כאלה, ולא להשתעמם.
 

משחק הרפתק-אות

 
איך אתם בהקלדה באנגלית? המשחק Letters הוא הזדמנות מצויינת וכיפית לאמוד את כישורי ההקלדה שלכם ולשפר אותם. על המסך רצות אותיות לטיניות במהירויות שונות. אתם צריכים להספיק להקיש על האותיות לפני שהן מתנפצות על הדפנות.
 

הקעקועים של המפורסמות

 
בפתחה של 2003 פרסם המגזין לגברים FHM את הרשימה השנתית המסורתית של 100 הנשים הסקסיות בתבל. במקרה, או שלא במקרה, על גופן של אחוז ניכר מאותן נשים, בניהן, בריטני, אנג'לינה ג'ולי, דרו ברימור ושרה מישל גלר, מתנוססות כתובות קעקע. אתר זה מציג את התמונות של כל אותן סלבז מצודדות, על כל קעקועיהן.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by