ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עצור! או שהסלולרי שלי יורה 
 
 
מערכת חיים ברשת

יותר ויותר כלי נשק המסווים כטלפונים סלולריים מתגלים באירופה, ומטרידים את מנוחת המשטרה. "נצטרך לשלוף נשק בכל פעם שאדם מושיט יד לסלולרי שלו", אמר איש משטרה גרמני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ככה נראה המפלץ
 ככה נראה המפלץ   
משטרת צרפת פשטה ביום שלישי הקודם על מעוזו של גנגסטר בעיר רואן שבצפון המדינה. על פי דיווח סוכנות הידיעות רויטס השוטרים מצאו במקום 1,000 כדורי אקסטזי, ערמות כבירות של מריחואנה ו-25,000 דולר. אבל מה שהפך את התפיסה הזו למעניינת במיוחד היו שני הטלפונים הסלולריים שנמצאו בביתו של האיש.

אתם מבינים, הם יודעים לירות, השניים האלה.

במסווה של סלולרי רגיל מסתתר אקדח, המסוגל לירות 4 כדורים בקוטר של 22 מילימטר, הקטלני במרחקים של עד 10 מטרים. מישל לאבו, מפקד המשטרה המקומי, אמר כי כלי הנשק המסווים מיוצרים במזרח אסיה.

זו אינה הפעם הראשונה בה מופיעים סלולריים קטלניים שכאלה. הפעם הראשונה בה נתגלו היתה בסוף שנת 2000 באמסטרדם. אז היו כוחות השיטור האירופים בהלם מוחלט. "מציאת הנשקים האלה אומרת כי שוטרים יאלצו לשלוף את נשקם בכל פעם בה אדם שנבדק מושיט ידו את הטלפון הנייד שלו", אמר אז וולפגנג דיקה, שוטר גרמני.
 
 
ה-FBI, ובעיקר רשות הטבק והאלכוהול שלו, העבירו למכס האמריקני פירוט מדויק של הנשקים הללו. בשעתו נדונה השאלה אם לשנות את נהלי הבדיקה בשדות התעופה האמריקנים, אך בספטמבר 2001 הפכה השאלה ללא רלוונטית, ומאז גם נעליים נבדקות שם.

גם האזרח הקטן כבר למד שטלפון סלולרי לא חייב לשמש תמיד לניהול שיחות. חנויות אמריקניות מציעות לכל בעל כרטיס אשראי שוקרים חשמליים, הנראים כמו מכשירים רגילים, אבל מסוגלים להלום באדם בעוצמת זרם של כמה עשרות אלפי וולטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by