ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
1,600 פדופילי-רשת נעצרו בבריטניה 
 
 נו כן, זה עולם די מסריח בסופו של דבר   
 
מערכת חיים ברשת

עוד כ-5,000 צפויים להיעצר ולהיחקר, בעקבות מאמץ אמריקני-בריטי להדביר את הקלות הבלתי נסבלת של פורנוגרפית הילדים ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפחות מ-1,600 אזרחים בריטים נעצרו מאז החלה משטרת בריטניה במבצע Ore (מחצב) המתמקד בפורנוגרפיה של ילדים ברשת, מדווח ה-BBC. מבין העצורים והנחקרים, 46 נחשדים במעורבות ישירה בהתעללות בילדים. ארבעה מהעצורים התאבדו. הרשויות החלו בהליכים להוצאתם של 40 ילדים מביתם, לשם הגנתם.

המבצע חסר התקדים בהיקפו הוא המשך של מבצע אמריקני לניכוש עשבי פורנו הילדים, שהסתמך על מספרי כרטיסי אשראי שנתנו אנשים לאתרי פורנו שהציעו את הסחורה הבזויה. המשטרה הבריטית קבלה בשעתו כי היא חסרה את כוח האדם הדרוש כדי לבדוק את הכמות המדהימה של אנשים ששילמו לשירותים הללו, אבל בעקבות לחץ ציבורי נמצא המימון והמבצע יצא לדרך.

ג'ים גמבל, שוטר במחלק לפשעים, קרא לרשויות לשקול איסור גלישה על הפדופילים המקוונים. "אני חושב שזו אפשרות להדק את החקיקה לאור הדרך בה אנו מבצעים מעקב חודרני נגד הפעילות הידועה כפדופילה", ליהג גמבל. לאחרונה ניצבו בפני בתי משפט שונים בארצות-הברית תיקים של פדופילים ועבריינים האחרים שטענו כי שלילת הגישה לאינטרנט שוללת מאדם את כושר השתכרותו, ולכן אסור לאשר אותה.

בין העצורים בפרשה נמצא גם פיט טאונסנד, גיטריסט ומנהיג להקת "המי" זכרה לבכרה. טאונסנד טען לחפותו ואמר כי כלוחם ותיק נגד פדופיליה, נכנס לאתר כדי לבצע מחקר.

המשטרה טוענת כי בידיה כ-5,000 מספרי כרטיסי אשראי נוספים, וכי ייתכן כי יעברו שנתיים יותר עדי שיתושאלו כל המעורבים בפרשה הזו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by