ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אומנות או נהרוג 
 
 אני אציע לך עיצוב שאי אפשר לסרב לו   
 
מערכת חיים ברשת

במוזיאון העיצוב הלונדוני החליטו ש-GTA ראוי לפרס על עיצוב. אלא שבגלל התכנים והמיניים האלימים שלו הם לא יציגו את המועמד. צביעות? כן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grand Theft Auto: Vice City, משחק הוידאו מעורר המחלוקת, הוא אחד מהמועמדים הסופיים בתחרות עיצוב יוקרתית, אותה מארגן מוזיאון העיצוב בלונדון. עם זאת, המשחק עצמו לא יוצג בתערוכה שתכיר למבקרי המוזיאון את המועמדים, בגלל התוכן האלים והמיני שבו.

"המוזיאון אחראי כלפי הילדים המבקרים", אמרה אוצרת התערוכה ליבי סלרס לאתר Wired, "חלק מהם בני 5 או 6, ואף פעם לא התכוונו להדגיש בפניהם סקס ואלימות גראפית במשחקים. נדגיש את הסיבות שבגללן הוא ראוי לפרס".

הסיבות הללו הן פרטי הפרטים אליו ירדו מעצבי המשחק, בבגדי הדמויות, במוזיקה וביצירת האווירה. "מעולם לא התלהבתי ככה רק מלצפות במשחק וידאו", אמרה סלרס, "זה באמת נפלא לראות את כל הפרטים והגוונים. לשחק בזה זה אפילו יותר טוב".

אלא שמועמדות המשחק מגיעה אך שבוע אחרי ששר התרבות הבריטי קים האוולס יצא נגד משחקי הוידאו האלימים כגורם המרכזי להתגברות האלימות במדינה. "אני מביט במשחקים האלה שהילדים שלי משחקים בהם...ואני לא רואה שם אנושיות...זה תמיד משחק על המכנה המשותף הנמוך ביותר, שהוא תמיד תענוג לשפוך דם בעקיפין". כן, כן. שמענו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by