ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אולסייל, אתם לא לבד 
 
 עברו לשם חדש. אולסיילז   
 
עידו קינן

אתר מכירות חדש עלה לרשת: Olsales; נשמע מוכר? כך גם חושבים אנשי Olsale, שמתכוונים לפעול נגד האתר החדש; אחד ממנהלי Olsales: "אנחנו פועלים במלוא החוקיות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שם חדש לאתר חדש. מתוך הספאם של אולסיילז
 שם חדש לאתר חדש. מתוך הספאם של אולסיילז   
כאילו לא די לאתר המכירות הפומביות אולסייל במצב הכלכלי הקשה ובמיתון, עכשיו יש להם כאב ראש חדש: אתר מכירות חדש בשם אולסיילז.

"עברנו לשם חדש www.olsales.co.il", סיפר הספאם שהגיע לידינו. "באתר המכירות החדש שלנו אנחנו נמכור במחירים הכי זולים בארץ מגוון רחב של מוצרים שמתעדכנים מדי יום". האתר המדובר נקרא "קניון היבואנים", ואין לו שום קשר לאולסייל.
 
 
אחד ממנהלי אולסיילז, ארז זכריה, אמר שהאתר קיים כשבועיים, ושמאחוריו עומד גוף עסקי פרטי, שהוא מנוע מלחשוף בשלב זה. האתר נבנה באמצעות הכלים של Shopy, ומתארח על שרתיו. מנכ"ל מעלות אפק תקשורת, בעלת אתר שופי, יצחק יוגב, הסביר שאתרו מספק כלים לבניית חנויות מקוונות, ומתפרנס מאירוחן על שרתיו. לדבריו, אולסיילז נפתח לפני זמן קצר, ובעל האתר בחר להעלותו בדומיין משלו.

סמנכ"ל אולסייל, אלי מרדכי, סיפר לחיים ברשת כי נודע לו על האתר החדש בסוף השבוע, מאנשים שקיבלו את הספאם. הוא האשים את אולסיילז בניסיון להוליך שולל, לכאורה, והבהיר: "אנחנו נדאג לפעול כמו שאנחנו חושבים".

אתם תפעלו במישור המשפטי?
"אנחנו בוחנים מה אנחנו יכולים וצריכים לעשות – אבל אני בטוח שאנשים מיד יבחינו בהבדלים".

בתגובה לשאלה בנושא, הזהיר אותנו זכריה מפני פרסום שעלול לפגוע באתרו. לדבריו, "אנחנו פועלים במלוא החוקיות, במלוא הלגיטימיות, ומציבים אתגר לכל אתרי הסחר – אתגר של מחירים – ואנחנו מאחלים להם בהצלחה".

אולסייל פנו אליכם?
"הם לא פנו. הבנתי שהכל רק דרכך".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by